(photo: DoxxBet)

Na olympiáde v Soči zarobia aj tipujúci

Michal Kolárik / PR

Na olympiáde v Soči zarobia aj tipujúci Už o niekoľko hodín sa v ruskom čiernomorskom letovisku Soči začnú hry XXII. zimnej olympiády. Opäť sa tak roztočí kolotoč súbojov o najcenejšie kovy, ktoré je možné získať iba raz za štyri roky.


 (photo: Continental)

Fanúšik zo Slovenska si vykopal zájazd na MS vo futbale v brazílskom Riu

Sergej Danilov

Koncern Continental AG vyvinul pre podporu sponzoringu MS vo futbale FIFA 2014 jedinečnú hru ContiRioKick, v rámci ktorej môže každý súťažiť o VIP zájazd na futbalové majstrovstvá sveta FIFA 2014 v brazílskom Rio de Janeiro, vrátane ubytovania, leteniek a vstupeniek na štadión . V hre je tiež oficiálna lopta majstrovstiev adidas Brazuca alebo prémiové pneumatiky Continental.


Súboje v CocaCola školskom pohári budú znova na hrane noža (photo: CCSP)

Na najlepšie tímy Coca-Cola Školského pohára 2013 čaká medzinárodné Superfinále

Lukáš Kendra

Do ôsmeho ročníka futbalového turnaja pre žiakov a žiačky druhého stupňa základných škôl a nižších ročníkov osemročných gymnázií sa prihlásilo 522 chlapčenských a 118 dievčenských tímov. Celkovo 640 tímov a viac ako 9600 mladých futbalistov a futbalistiek bude súťažiť o hlavnú výhru – zájazd na zahraničný futbalový zápas.


Začať s bicyklovaním je vhodné už od útleho veku. (photo: Shutterstock/Irina Schmidt)

Vychovajte si malého Sagana

Kika / PR

Zásluhou športových úspechov Petra Sagana je cyklistika na Slovensku opäť v kurze , čo sa premietlo aj v zvýšenej predajnosti bicyklov v posledných rokoch. 


V Turíne (photo: Coca Cola Školský pohár 2013)

Víťazi a víťazky navštívili Juventus

Lukáš Kendra

Chlapci zo Žiliny a dievčatá z Trebišova, ktorí 14. júna prevzali z rúk Martina Škrtela trofej pre šampiónov Coca-Cola Školského pohára 2013, si vybrali svoju odmenu za víťazstvo.


Finále Coca-Cola školského pohára v Senci. (photo: )

Juventus navštívia Trebišovčanky a Žilinčania

Lukáš Kendra

Neuveriteľných jedenásť tisíc mladých futbalistov a futbalistiek sa zapojilo do tohtoročného Coca-Cola Školského pohára.  Motiváciou pre nich bola určite najmä výhra 3 neuveriteľné dni v klube Juventus Turín.


 (photo: )

O exkluzívne tri dni v Juventuse Turín zabojuje najlepších 16 tímov

Lukáš Kendra

Od stredy 12. júna do piatku 14. júna vyvrcholí futbalový turnaj Coca-Cola Školský pohár na pôde Národného tréningového centra v Senci, kde sa stretnú najlepšie chlapčenské i dievčenské tímy z celého Slovenska. Spolu 16 družstiev bude súťažiť o exkluzívnu hlavnú výhru zájazd do Juventusu Turín. Len tí naozaj najlepší sa budú môcť stretnúť s hráčmi slávneho turínskeho klubu.


Radosť je sprievodným znakom CocaCola Školského pohára.  (photo: CocaCola.)

O finalistoch Coca-Cola Školského pohára je definitívne rozhodnuté

Lukáš Kendra

Je dobojované! Aspoň čo sa týka krajských kôl Coca-Cola Školského pohára. Videli sme množstvo zaujímavých súbojov a ani finalisti z minulého roku to nemali jednoduché, keďže sa im nepodarilo postúpiť.  Šestnásť finalistov môže teda dolaďovať formu, aby boli pripravení, čo najlepšie zabojovať vo finálových súbojoch v Senci.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12