Stoch sa zamyslel, a rozhovoril. Ale inak, ako by sme čakali. (photo: SITA/Jozef Jakubčo)

Stoch prelomil mlčanie

Laco Králik

Reprezentačný útočník Miroslav Stoch sa znova vrátil do reprezentácie, ale stále odmieta komunikovať s novinármi. Bobríka mlčanlivosti prelomil jedine voči redaktorovi portálu Takurcitee.sk. 


Poverený šéf DK SFZ Miroslav Vlk zostal po poslednom zasadaní disciplinárnej komisie celý. Zatiaľ.  (photo: SITA/Jozef Jakubčo)

Kmotrík trestal disciplinárku

Laco Králik

Góly-Body-Hlody prinášajú neobjektívne, fiktívne, neoverené a miestami až nemiestne nepravdivé novinárske kačice. Ak nie je v texte uvedené inak, zdrojom všetkých informácií je agentúra JPP.


Našli sme kopu sena v senníku a Mira Šatana na brigáde. (photo: SITA/AP Photo/Keith Srakocic)

Poradňa zmäteného fanúšika: Našli sme Šatana!

Martin Petro

„Dobrý deň! Veľmi by ma zaujali akékoľvek informácie o Miroslavovi Šatanovi. Čo sa s ním deje, o jeho prípadnom návrate do NHL, nakoľko sú informácie okolo neho v tajnosti. Vopred ďakujem! Števo P.“ Nie síce vopred, ale za otázku ďakujeme aj my.


Pozor, Anderson, lopta! (photo: SITA/AP Photo/Jon Super)

Man DisUnited?

Stewo Biroš

Tri prehry v úvodných šiestich zápasoch doterajšej sezóny Premier League, 12. miesto tabuľky, a najhorší štart klubu v top flight za 24 rokov. Chýba tempo, šírka, intenzita i duch. Že keď ťa život zrazí na kolená, predstieraj, že si viažeš topánky? V Manchestri United hneď i kopačky…


Slovanu sa v KHL zatiaľ nedarí. (photo: SITA/Ján Slovák)

Kedy svitne belasým?

Peter Vretenička

Dejiny slovenskej hokejovej mytológie hovoria, že Slovan Bratislava bol za trest vyhostený do zahraničnej hokejovej ligy, aby v nej jeho fanúšikovia už nikdy nepocítili radosť zo zisku titulu. Naplní sa toto proroctvo alebo začne svitať na belasé zajtrajšky? Aktuálne je v kabíne belasých zo dňa na deň černejšie.


 (photo: )

Vyhodnotenie predikcie úspechu finálového predkola LM

Laco Bordély a Martin Capovčák

Včera neskoro večer dohrali playoff Champions league, posledných desať mančaftov sa zaradilo do skupinovej fázy najlepšej súťaže futbalového sveta. Zvyšok putuje do Európskej ligy, rozdeliť ich som oferoval pred čosi vyše týždňom a pred prvým výkopom. Keby moje predikcie skončili fiaskom, dnes by som sa k nim nevracal. Keďže som ale v 80% prípadov predikoval korektne, rád sa pochválim vlastným perom. 


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33