Je, alebo nie je Ovečkin Supermanom? (photo: Internet)

Je Ovečkin Supermanom?

Peter Vretenička

Najlepší kanonier uplynulej sezóny NHL a najlepšie platený hokejista planéty (9,5 mil. USD) Rus Alexander Ovečkin prejavuje v poslednom období symptómy superhrdinu. Na drese nosí číslo 8 a presne toľko supermanovských symptómov v poslednej dobe vykazuje. Poďme sa na ne spoločne pozrieť.


Belasý kotol pod látkovou pokrievkou v čase, keď ešte mohli chodiť na štadión. (photo: SITA/Jozef Jakubčo)

Šk Slovan zvládol krízovú komunikáciu na jednotku!

Stano Magpi

Výborne zvládnutá krízová komunikácia ohľadne delobuchu vhodeného do sektora Ružomberčanov. Bez debaty. V Slovane robia naozaj neskutočne podkutí odborníci. Napríklad pán Miklós a jeho verzia o teroristoch. Keďže mám ako človek z prostredia ultras blízko k vedeniu kotla, pán Miklós ASI čerpal z informácií od našich chlapcov. Samozrejme, oficiálne sa od toho vopred dištancujem.


Karol derie trávu tak, že mu aj všetci amatérski golfisti závidia.  (photo: SITA/Ján Slovák)

Poradňa zmäteného fanúšika: Karol Mészáros

Martin Petro

Dobrý deň, chcela by som prispieť do rubriky Poradňa zmäteného fanúšika nasledovnou otázkou: O Karolovi Mészárosovi sa hovorí ako o mladíckej nádeji Slovana. Sú tieto očakávania reálne? Aká je podľa Vášho názoru Karolova perspektíva do budúcnosti? Vďaka za odpoveď, Fanúsička Monika.


 (photo: )

Predikcia úspechu finálového predkola LM

Laco Bordély a Martin Capovčák

Dnes a zajtra rozihrajú playoff Champions league, desať mančaftov má ešte šancu zaradiť sa do skupinovej fázy najlepšej súťaže futbalového sveta. Cenou útechy je skupina Európskej ligy, niektorí zo zúčastnených sú do nej priam predurčení. Obetujem na každú dvojicu jednu vetu z ktorej pochopíte, koho favorizujem na postup. Aspoň dúfam.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33