Ján Kozák, Michal Hipp a tuším aj diktafón. (photo: SITA/Peter Maďar)

Elita slovenského futbalu za guľatým stolom

Martin Petro

Séria fiktívnych rozhovorov nášho vyslaného redaktora pokračuje. Najnovší vznikol úplnou náhodou, pri obyčajnej ceste na obed do Domu športu. Čo čert nechcel, do cesty sa mu postavila elita slovenského futbalového národa. Bolo by hriechom neposadiť ju za najbližší guľatý stôl. 


 (photo: )

Jazykové okienko Laca Bordélyho

Laco Bordély a Martin Capovčák

Som Laco. Som zbožňovaný i nepochopený bard. Komentátor, analytik a glosátor, kultivovaný rétor. Nepochybne teoreticky podkutý odborník, disponujem svojským slovníkom. Teším sa, že mi umožnili písať toto športové jazykové okienko pre začiatočníkov i pokročilých, aby sa prúd slov rinúci sa z obrazoviek a novín stal zrozumiteľnejším aj pre tých, ktorí preferujú menej vycibrený verbálny prejav. 


Martin si rád odpovede premyslí, aj vo vymyslenom rozhovore. (photo: SITA/Jozef Jakubčo)

Kližan: Na trávu mi stačí Petržalka

Martin Petro

Keby sme neboli virtuálna redakcia a keby sa s nami chceli športovci rozprávať, nemuseli by sme písať fiktívne rozhovory. Ale vážne. Striedačka je priestor na netradičné formáty, keď sa vám budú páčiť, vyrobíme jeden hoci aj každý týždeň. Začíname jedným z asi tridsiatich najlepších tenistov na svete, slovenskou jednotkou a vyzývateľom Rafaela Nadala, Martinom Kližanom. 


Najnovšia posila prešla výberovým konaním SFZ. (photo: Vlue/shutterstock.com)

Realizačný tím doplní hypnotizér

Laco Králik

Góly-Body-Hlody prinášajú neobjektívne, fiktívne, neoverené a miestami až nemiestne nepravdivé novinárske kačice. Ak nie je v texte uvedené inak, zdrojom všetkých informácií je agentúra JPP.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33