Majiteľ Slovana Bratislava na archívnom zábere. (photo: SITA/Jozef Jakubčo)

Kmotrík rozpustil futbalový Slovan

Laco Králik

Góly-Body-Hlody prinášajú neobjektívne, fiktívne, neoverené a miestami až nemiestne nepravdivé novinárske kačice. Ak nie je v texte uvedené inak, zdrojom všetkých informácií je agentúra JPP.


Akčná scéna zo skutočného derby. (photo: SITA/Jozef Jakubčo)

Derby, ktoré sa nehralo

Richard Hanzlik

To, že sa aj po druhýkrát v sezóne presunulo derby Spartak vs. Slovan som písal v Trénerovinách. Ale mne tak trocha reportáž zo zápasu chýbala a stále chýba. Zahrám sa preto na Silviu Šuvadovú kríženú s Jožom Kubánim a opíšem zápas, ktorý sa nikdy neodohral.


Richard Panik leží na ľade ešte v drese Tampy. Fotka v drese Toronta ešte nie je k dispozícii. (photo: SITA/AP Photo/Mark Humphrey)

Poradňa zmäteného fanúšika: Nečakané prestupy

Peter Vretenička

"Dobrý deň, mám jeden delikátny problém. Posledné dni chodím po svete s otvorenými ústami. No nie preto, že by som bol hladný alebo trénoval k zubárke. Jednoducho ma zaskočili pohyby Slovákov v NHL, ktoré boli nečakané ako štvrtková prehra Španielov. Tú som síce už pochopil, ale hokejové prestupy nie. Mohol by mi ich prosím niekto zrozumiteľne objasniť? Veď to Budajovi v drese Montrealu pristalo, podobne aj Pánikovi v Tampe.


Oplatí sa pridať k fanúšikom Slovana aspoň na zápasy Európskej ligy? (photo: SITA/Jozef Jakubčo)

Poradňa zmäteného fanúšika: Stoja lístky na EL zápasy Slovana za to?

Maroš Fabianek

"Milá redakcia, moje desaťročné dieťa by veľmi túžilo ísť na zápas Európskej ligy Slovan - Hamšikovo Neapol. Lístky ale nie sú lacné, navyše si musím zakúpiť tikety na všetky zápasy, aj na tie, v ktorých už žiadny Marekario hrať nebude. Oplatí sa? Som aj vďaka klesajúcej forme belasých a problémom s fanúšikmi voľajaký zmätený," Bohumil S., Bratislava. 


Olé, Tehelné pole. (photo: SITA/Tomáš Benedikovič)

Vytetované Tehelné pole

Laco Králik

Góly-Body-Hlody prinášajú neobjektívne, fiktívne, neoverené a miestami až nemiestne nepravdivé novinárske kačice. Ak nie je v texte uvedené inak, zdrojom všetkých informácií je agentúra JPP.


Tevez sa chcel fanúšičkám zapáčiť svojsky. Na bábätko. (photo: SITA/AP Photo/Antonio Calanni)

Minúta po minúte: Pekní vs Škaredí

Martin Petro

Vítame vás pri našom onlajn prenose z košického Čermela, kde sa proti sebe postavia dva netradičné mančafty. Na jednej strane budú futbalisti, ktorí do vienka dostali svetskú nádheru a mohli by sa pokojne živiť ako luxusní prostitúti v Náhornom Karabachu. Na strane druhej bude mužstvo kvasimódov, nepekných chlapov, škareďákov, zubatých príšer, ušatých strašidiel a zjazvených tvári.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33