Oplatí sa pridať k fanúšikom Slovana aspoň na zápasy Európskej ligy? (photo: SITA/Jozef Jakubčo)

Poradňa zmäteného fanúšika: Stoja lístky na EL zápasy Slovana za to?

Maroš Fabianek

"Milá redakcia, moje desaťročné dieťa by veľmi túžilo ísť na zápas Európskej ligy Slovan - Hamšikovo Neapol. Lístky ale nie sú lacné, navyše si musím zakúpiť tikety na všetky zápasy, aj na tie, v ktorých už žiadny Marekario hrať nebude. Oplatí sa? Som aj vďaka klesajúcej forme belasých a problémom s fanúšikmi voľajaký zmätený," Bohumil S., Bratislava. 


Olé, Tehelné pole. (photo: SITA/Tomáš Benedikovič)

Vytetované Tehelné pole

Laco Králik

Góly-Body-Hlody prinášajú neobjektívne, fiktívne, neoverené a miestami až nemiestne nepravdivé novinárske kačice. Ak nie je v texte uvedené inak, zdrojom všetkých informácií je agentúra JPP.


Tevez sa chcel fanúšičkám zapáčiť svojsky. Na bábätko. (photo: SITA/AP Photo/Antonio Calanni)

Minúta po minúte: Pekní vs Škaredí

Martin Petro

Vítame vás pri našom onlajn prenose z košického Čermela, kde sa proti sebe postavia dva netradičné mančafty. Na jednej strane budú futbalisti, ktorí do vienka dostali svetskú nádheru a mohli by sa pokojne živiť ako luxusní prostitúti v Náhornom Karabachu. Na strane druhej bude mužstvo kvasimódov, nepekných chlapov, škareďákov, zubatých príšer, ušatých strašidiel a zjazvených tvári.


David komentuje pred médiami svoju nomináciu do mužstva Pekných. (photo: SITA/AP Photo/Lynne Sladky)

Exhibícia: Výber Pekných vs Výber Škaredých

Martin Petro

Keďže zábavy je v tomto rýchlom svete neveľa, dobrého futbalu ešte menej a tlaky zo všetkých strán silneli, rozhodli sme sa pokračovať v turné a usporiadať ďalšiu exhibíciu. V prvom zápase sme sa snažili šíriť odkaz, ktorý tvrdí, že vlastne nikto z nás nie je tak celkom normálny. Tentoraz sa proti sebe postaví výber Pekných proti Škaredým.


Kričí Laco Molnár. (photo: SITA/Dušan Hein)

Minúta po minúte: Šialená exhibícia

Martin Petro

TOP URČITEE je výber najlepších článkov roka 2014.

Vítame vás z Leopoldova. Miestna Crazybitch City Aréna bude dejiskom možno najbláznivejšieho zápasu v dejinách tohto športu. Postavia sa proti sebe dva celkom neštandardné výbery - jeden svetový a jeden československý.  Užite si tento legendárny zápas minútu po minúte.


Nepotvrdíme, ani nevyvrátime, že na snímke je respondent z nášho rozhovoru. (photo: SITA/AP Photo/Rui Vieira)

Poznáme stratégiu Mercedesu

B.J. Texo

V Mercedese to v posledných týždňoch vrie, to už vie každý návštevník športových stránok, dokonca aj ten, ktorý sa o formulu 1 nezaujíma. V piatok sa konala schôdzka Strieborných šípov a prvý neobjektívny športový portál nemohol chýbať pri tom. Slávny Matovičov diktafón sa nám síce zohnať nepodarilo, ale čo tam po ňom. Aj tak by nám ho niekto hackol a rozhovor by uverejnila konkurencia.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33