David komentuje pred médiami svoju nomináciu do mužstva Pekných. (photo: SITA/AP Photo/Lynne Sladky)

Exhibícia: Výber Pekných vs Výber Škaredých

Martin Petro

Keďže zábavy je v tomto rýchlom svete neveľa, dobrého futbalu ešte menej a tlaky zo všetkých strán silneli, rozhodli sme sa pokračovať v turné a usporiadať ďalšiu exhibíciu. V prvom zápase sme sa snažili šíriť odkaz, ktorý tvrdí, že vlastne nikto z nás nie je tak celkom normálny. Tentoraz sa proti sebe postaví výber Pekných proti Škaredým.


Kričí Laco Molnár. (photo: SITA/Dušan Hein)

Minúta po minúte: Šialená exhibícia

Martin Petro

TOP URČITEE je výber najlepších článkov roka 2014.

Vítame vás z Leopoldova. Miestna Crazybitch City Aréna bude dejiskom možno najbláznivejšieho zápasu v dejinách tohto športu. Postavia sa proti sebe dva celkom neštandardné výbery - jeden svetový a jeden československý.  Užite si tento legendárny zápas minútu po minúte.


Nepotvrdíme, ani nevyvrátime, že na snímke je respondent z nášho rozhovoru. (photo: SITA/AP Photo/Rui Vieira)

Poznáme stratégiu Mercedesu

B.J. Texo

V Mercedese to v posledných týždňoch vrie, to už vie každý návštevník športových stránok, dokonca aj ten, ktorý sa o formulu 1 nezaujíma. V piatok sa konala schôdzka Strieborných šípov a prvý neobjektívny športový portál nemohol chýbať pri tom. Slávny Matovičov diktafón sa nám síce zohnať nepodarilo, ale čo tam po ňom. Aj tak by nám ho niekto hackol a rozhovor by uverejnila konkurencia.


Michal Kwiatkowski uniká pelotónu, ako by ste to okomentovali vy? (photo: SITA/AP Photo/Christophe Ena)

Televízne hlášky z Tour de France

Peter Vretenička

Zhromaždili som pre vás tie najlepšie televízne hlášky, ktoré ste zmeškali či prepočuli. Samozrejme, ak si hlášky pamätáte, môžete si aspoň osviežiť pamäť a otestovať, ako zvládate posluch s porozumením.


Serena takmer ako počas nášho rozhovoru. (photo: SITA/AP Photo/AELTC, Scott Heavey)

Fiktívny rozhovor: Serena a Jack

Martin Petro

 „Musíš do toho dať viac zápästia,“ ozvala sa spoza kríku hlboká angličtina. „Tá loptička sa sama neroztočí.“ Otočil som sa. Rozprávala na mňa kučeravá černoška v slnečných okuliaroch. Jej účes bol obrovský, vyzeral ako mäsožravá exotická rastlina. Zasekol sa mi na nej pohľad. Bohumil však nečakal a vzápätí opäť nabehol na sieť aj s bojovým pokrikom.


Luis Suarez a jeho zuby boli zdrojom vtipnej hlášky počas priameho prenosu z MS v Brazílii.  (photo: SITA/AP Photo/Hassan Ammar)

Televízne hlášky Mundialové

Peter Vretenička

Počas Mundialu televízni komentátori perlili podľa očakávaní a ich tempo sa stupňovalo blížiacou sa finalizáciou šampionátu. Keďže MS už skončili nastáva čas rekapitulovať a preto som pre vás spravil výber najlepších výrokov, ktorý som kategorizoval podľa ich autorov. 


Pohár Lorda Stanleyho na Pohode. (photo: Bohumil Stejskal)

Gáboríkov hosť

Peter Vretenička

Včera Slovensko navštívil prominentný hosť zo Severnej Ameriky. Síce meria len 89,54 cm a váži 15,5 kg, no aj tak sa stal okamžite stredobodom pozornosti. Zrejme sa u nás cíti ako doma, keďže od roku 2008 nedovolenkoval na Slovensku iba jedno leto. Tentoraz bol jeho hostiteľom Marián Gáborík. Keďže vám ho Majo bližšie nepredstavil, dovoľte mi prosím, aby som to urobil za neho a napravil túto poburujúcu skutočnosť.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33