Laco, chytaj, ušiel mi! (photo: SITA/Ján Slovák)

Čo tam zasa robí ten XXX?

Andrej Fuksa

„Čo tam zas robí ten Mihálik?“ Toto si povedal určite nejeden slovenský hokejový tréner fanúšik po tom, čo zbadal Vujtkovu nomináciu na MS 2014 v Bielorusku. "Ďalší trénerov kôň, ktorý jednoducho na šampionát ísť musí. Keby som tam bol ja, NIKDY takého dreváka nevezmem," brní hlavou sentiment trénera z ľudu.


Pozor, zranený futbalista. (photo: SITA/Ján Slovák)

Poradňa zmäteného fanúšika: Jedlo namiesto fodbalu

Mišo Hudák

Dobrý deň. Mám otázku pre Poradňu zmäteného fanúšika: V hokeji sa 2x prasknutá lebka prejde s porozumenim, lebo v playoff sa hrá tvrdo. Vo futbale končí zlomená noha u prokurátora. Po facke Soumah nemôže hrať pol roka, hokejista za surovú bitku dostane 1 zápas. Nechápem, môže mi dvojitý meter objasniť niekto v Poradni? Ďakujem, Vladimír. 


No počkaj, Travis! (photo: SITA/AP Photo/Luis M. Alvarez)

Najvtipnejšie mená hráčov NHL

Peter Vretenička

Aj hráči NHL sú len ľudia a preto majú na dresoch tie najrôznejšie mená. Určite každý z vás pozná niekoho s vtipným menom. Napríklad aj to moje už pobavilo veľa ľudí a vyslúžilo mi prezývky ako vretenica, hadík, lasička či jašterička. V dnešnom článku si preto posvietim na mená hráčov najprestížnejšej hokejovej ligy sveta.


Pokoj, vážení, zachovajme pokoj. Ako keby hovoril ustarosteným fanúšikom Tomáš Tatar. (photo: SITA/AP PHOTO / LEHTIKUVA, Martti Kainulainen)

Z Tatara Tatár

Peter Vretenička

Mať za suseda hráča NHL? To je niečo, o čom môže 99,9% Slovákov iba potajme snívať. Pre susedov Tomáša Tatara to ale nie je žiadna výhra. Tri mesiace stará kauza o žalobe na jeho osobu, konečne dorazila aj na Slovensko a vyvolala rôznorodé reakcie hokejového osadenstva.


David Moyes, tréner červených diablov z Old Traffordu. (photo: SITA/AP Photo/Jon Super)

Moyesova spoveď v oblakoch

Martin Petro

Keby sme neboli virtuálna redakcia, možno by sme nemuseli písať fiktívne rozhovory. Ale keď narazíte na letisku v Manchestri na trénera lokálneho mančaftu, diktafón vytiahnuť jednoducho musíte, aj keby ste mali premazať pásku s nahratým volebným odporúčaním Nasti K., po ktorom by ju teraz jedna časť Slovenska najradšej uškrtela. 


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33