Pozor, zranený futbalista. (photo: SITA/Ján Slovák)

Poradňa zmäteného fanúšika: Jedlo namiesto fodbalu

Mišo Hudák

Dobrý deň. Mám otázku pre Poradňu zmäteného fanúšika: V hokeji sa 2x prasknutá lebka prejde s porozumenim, lebo v playoff sa hrá tvrdo. Vo futbale končí zlomená noha u prokurátora. Po facke Soumah nemôže hrať pol roka, hokejista za surovú bitku dostane 1 zápas. Nechápem, môže mi dvojitý meter objasniť niekto v Poradni? Ďakujem, Vladimír. 


No počkaj, Travis! (photo: SITA/AP Photo/Luis M. Alvarez)

Najvtipnejšie mená hráčov NHL

Peter Vretenička

Aj hráči NHL sú len ľudia a preto majú na dresoch tie najrôznejšie mená. Určite každý z vás pozná niekoho s vtipným menom. Napríklad aj to moje už pobavilo veľa ľudí a vyslúžilo mi prezývky ako vretenica, hadík, lasička či jašterička. V dnešnom článku si preto posvietim na mená hráčov najprestížnejšej hokejovej ligy sveta.


Pokoj, vážení, zachovajme pokoj. Ako keby hovoril ustarosteným fanúšikom Tomáš Tatar. (photo: SITA/AP PHOTO / LEHTIKUVA, Martti Kainulainen)

Z Tatara Tatár

Peter Vretenička

Mať za suseda hráča NHL? To je niečo, o čom môže 99,9% Slovákov iba potajme snívať. Pre susedov Tomáša Tatara to ale nie je žiadna výhra. Tri mesiace stará kauza o žalobe na jeho osobu, konečne dorazila aj na Slovensko a vyvolala rôznorodé reakcie hokejového osadenstva.


David Moyes, tréner červených diablov z Old Traffordu. (photo: SITA/AP Photo/Jon Super)

Moyesova spoveď v oblakoch

Martin Petro

Keby sme neboli virtuálna redakcia, možno by sme nemuseli písať fiktívne rozhovory. Ale keď narazíte na letisku v Manchestri na trénera lokálneho mančaftu, diktafón vytiahnuť jednoducho musíte, aj keby ste mali premazať pásku s nahratým volebným odporúčaním Nasti K., po ktorom by ju teraz jedna časť Slovenska najradšej uškrtela. 


Je po sezóne, zvykajte si. (photo: SITA/Jozef Jakubčo)

Dostihla Slovan karma?

Peter Vretenička

Bratislava je dole nohami, veď jej hráči chýbali naposledy v play-off ešte v sezóne 1992/93. Pravda je taká, že Slovanisti horeli túto sezónu ako olympijská pochodeň. Ich výkony nepripomínali hokejistov ale skúseného mäsiara, ktorý ide od porážky k porážke. Cestu do vyraďovacích bojov im nedokázal nájsť ani ich Mojžiš. Nič však nie je stratené. Do ich vitrínky môže ešte stále pribudnúť aspoň zaváraninový pohár nádeje.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33