Novak na kurte robil, čo sa dalo, v šatni po prehratom zápase s Wawrinkom to už v sebe neudržal. (photo: SITA/AP Photo/Andrew Brownbill)

Djokovic: Chýba mi môj Vajda

Števo Kolibár

Isté srbské príslovie hovorí: „Sve se vraća, sve se plaća“. Škoda, že pani srbčinárka z belehradskej základnej školy Boru Stankovića vysvetľovala jeho nehynúci význam v čase, keď Novak údermi depiloval loptičky na tenisovom kurte. V kuloároch sa už klebetí, že Djokovič si začal sypať popol na hlavu.


V strede pozornosti priezvisko Gantnerová. (photo: SITA/Jozef Jakubčo)

Gantnerovský klan na ZOH v Soči

Laco Králik

Góly-Body-Hlody prinášajú neobjektívne, fiktívne, neoverené a miestami až nemiestne nepravdivé novinárske kačice. Ak nie je v texte uvedené inak, zdrojom všetkých informácií je agentúra JPP.


Martin Kližan na Australian open zaujal nielen výkonmi, ale aj otvorenými ústami. (photo: SITA/AP Photo/Shuji Kajiyama)

Tough guy z Petržalky

Štefan Cebro

V týchto dňoch sa chcel ponevierať niekde po Európe, po všakovakých challengroch a menej dotovaných turnajoch. Nakoniec sa však nechal Martin Kližan prehovoriť svojim novým trénerom Martinom Dammom na odlet do Austrálie


Tréner reprezentácie udeľuje taktické pokyny na predzápasovom mítingu. (photo: SITA/SITA/Jozef Jakubčo)

Gašparovič do Soči?

Richard Hanzlik

Celé Slovensko, vrátane Európskeho parlamentu rieši v týchto dňoch a týždňoch kauzu Šatan. Pôjde, nepôjde, čo bude ak nepôjde a neuspejeme, čo bude ak pôjde a neuspejeme ? A bude vlastne chcieť íst? Pustí ho manželka? Aj toto sú otázky, ktoré ľudia riešia pri vykonávaní tej najzákladnejšej potreby.


Útočník Jozef Golonka je stále vo forme. (photo: SITA/ Nina Bednáriková)

Poradňa zmäteného fanúšika: Patrí Šatan do reprezentácie?

Samo Marec

Doteraz som si myslel, že nominácia mužstva je záležitosťou trénera, avšak aktivita europoslankyne Záborskej uviedla veci na pravú mieru. Kto všetko okrem Mira Šatana by podľa vás mal byť súčasťou hokejového tímu? A je v ňom vôbec dosť miesta pre všetkých?, pýta sa zmätene a naliehavo čitateľ Milo z Pozdišoviec.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33