Skupinová fotografia, podklad pre našu módnu policajtku. (photo: SITA/AP Photo)

Módny OUT na Turnaji majsteriek

Margita Malá

Tak ako každý rok sa aj teraz osem najlepších tenistiek sveta predviedlo pred Turnajom majsteriek v Istanbule vo večerných róbach. Žiaľ chýba Maria Šarapovová, ktorá má na výber outfitu vkus.


 (photo: )

Angličania odvrátia karmický hazard

Laco Bordély

Voľných miesteniek na Coppacabana je málo ako mojich dobrých známok z matiky na strednej, bojovať sa bude tvrdo až do konca. Dnes si už môžu niektoré tímy rovno baliť plavky a opaľovacie krémy do Brazílie, iné zase ísť plakať do kúta a zapáliť si sviečku na znak smútku. 


Stoch sa zamyslel, a rozhovoril. Ale inak, ako by sme čakali. (photo: SITA/Jozef Jakubčo)

Stoch prelomil mlčanie

Laco Králik

Reprezentačný útočník Miroslav Stoch sa znova vrátil do reprezentácie, ale stále odmieta komunikovať s novinármi. Bobríka mlčanlivosti prelomil jedine voči redaktorovi portálu Takurcitee.sk. 


Poverený šéf DK SFZ Miroslav Vlk zostal po poslednom zasadaní disciplinárnej komisie celý. Zatiaľ.  (photo: SITA/Jozef Jakubčo)

Kmotrík trestal disciplinárku

Laco Králik

Góly-Body-Hlody prinášajú neobjektívne, fiktívne, neoverené a miestami až nemiestne nepravdivé novinárske kačice. Ak nie je v texte uvedené inak, zdrojom všetkých informácií je agentúra JPP.


Našli sme kopu sena v senníku a Mira Šatana na brigáde. (photo: SITA/AP Photo/Keith Srakocic)

Poradňa zmäteného fanúšika: Našli sme Šatana!

Martin Petro

„Dobrý deň! Veľmi by ma zaujali akékoľvek informácie o Miroslavovi Šatanovi. Čo sa s ním deje, o jeho prípadnom návrate do NHL, nakoľko sú informácie okolo neho v tajnosti. Vopred ďakujem! Števo P.“ Nie síce vopred, ale za otázku ďakujeme aj my.


Pozor, Anderson, lopta! (photo: SITA/AP Photo/Jon Super)

Man DisUnited?

Stewo Biroš

Tri prehry v úvodných šiestich zápasoch doterajšej sezóny Premier League, 12. miesto tabuľky, a najhorší štart klubu v top flight za 24 rokov. Chýba tempo, šírka, intenzita i duch. Že keď ťa život zrazí na kolená, predstieraj, že si viažeš topánky? V Manchestri United hneď i kopačky…


Slovanu sa v KHL zatiaľ nedarí. (photo: SITA/Ján Slovák)

Kedy svitne belasým?

Peter Vretenička

Dejiny slovenskej hokejovej mytológie hovoria, že Slovan Bratislava bol za trest vyhostený do zahraničnej hokejovej ligy, aby v nej jeho fanúšikovia už nikdy nepocítili radosť zo zisku titulu. Naplní sa toto proroctvo alebo začne svitať na belasé zajtrajšky? Aktuálne je v kabíne belasých zo dňa na deň černejšie.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33