Giroud skóruje. (photo: SITA/AP Photo/Bogdan Maran)

Giroud skóruje. / (photo: SITA/AP Photo/Bogdan Maran)

Pokiaľ nemáte radi Škrteľa, tak potom v sobotu na Emirates stačilo vidieť znova oštinohu Toureho, aby ste pochopili, že Slovák je ozaj superhviezda.

SIMON MIGNOLET

Za 8 minút schytať 3 kusy a to ešte do polčasu, pokiaľ poviete „bida“, tak potom ani nie. Mimolet držal Liverpoor nad hladinou, za stavu 0:0 chytil 2 čisté šance Santi Cazorlu a Aarona Ramseyho

EMRE CAN

Jednooký kráľ v obrane nevidomých komikov

KOLO TOURE

Tri superhrubice za 9 minút hneď v úvode, keď ma postavíte v 50-ke za miestne TJ  Lesy Zborov, zakopem v obrane to, čo on. Bez tréningu a jedného menisku.

MAMADOU SAKHO

Ďalší borec, ktorý na černošské gény nevie ani bežať. Preciral som zrenice. Tesla. Technicky slabší.

JORDAN HENDERSON

Kua, hral??

JOE ALLEN

Sám doma 6

LUCAS LEIVA

Prvý štart po 2 mesiacoch,  v 2.polčase uvoľnil trochu ručnú brzdu, nikdy ale nepochopím, čo robí v Liverpoole.

ALBERTO MORENO

Pri úvodnom Bellerinovom  góle pácha kabinetný priestorový alibizmus, psychicky slabý Easter bunny, v podpore útoku nulinger

LAZAR MARKOVIC

Na futbal primadona, na anglický ani to

PHILIPPE COUTINHO

Sám vojak v poli Gunners

RAHEEM STERLING

Vyrobil penaltu, pohybovo nesklamal, prečo neskúsil sklz pri Markovicovej lopte do prázdnej nepochopila ani replay