Liga majstrov: Začíname

15.09.2015 / Stewo Biroš
Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, James Rodriguez. Slávne trio bude v hre už dnes. (photo: SITA/AP Photo/Manu Fernandez)

Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, James Rodriguez. Slávne trio bude v hre už dnes. / (photo: SITA/AP Photo/Manu Fernandez)

Dnes znova zahrajú Ódu na futbal na štadiónoch po celej Európe. Liga majstrov začína zas a znova. 

REAL MADRID - SHAKHTAR DONECK ... Skupina A

Madridské BBC v útoku je späť a pri súčasnej zverskej Ronaldovej forme si  zrovna dnes na Bernabeu môže želať zahrať fodbálek o milióny iba ak ozajstný chlap- hrdina, prípadne dub-stroj.  Ukrajinský Šachťar má na sakrálnej tráve kráľov z Realu šancu vyhrať jeden zápas z 18-ich, dve euríčka na baníkov milionardára Rinata Achmetova zabolia určite menej jak kurie oko na mieškoch.

PSV – MAN UNITED ... Skupina B

Keď máte 29 a kopete navyše futbal, zraníte sa už aj pri písaní esemesky, dnes to na Philips Stadium musia Diabli uhrať bez Wayna. Memphis Depay nastupuje proti bývalému klubu a pri svojom futbalovom vertikalizme s 99%-nou pravdepodobnosťou skóruje. Karmu neoklame ani futbal. Kurzy 3.3 versus 2.4. C´mon you Devils!

MAN CITY – JUVENTUS ... Skupina D

Džidži Buffon vraví „postrážte mi 16-ku, zvyšok chytím“, v Seria A má ale Juve po troch kolách jediný bod, veriť tak slovám 37-ročného matadora bude večer na Etihade asi ako dúfať, že sa vám v Bahrajne urodia bandurky. Aguero je mimo hru, to už ale nie Raheem Sterling a David Silva, pri súčasnom urvanom vagóne kvality v modrom Manchestri kopú SkyBlues na výhru pri 1.8, talianskym feferónkam súdi šance číslo 5.6.

Dopo doči ...

Stewo Biroš

Stewo Biroš

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. 2015. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.

Napíš komentár