EPL: Skončí február série Evertonu a Chelsea?

03.02.2016 / Stewo Biroš
Diego Costa má formu. (photo: SITA/AP Photo/Tim Ireland)

Diego Costa má formu. / (photo: SITA/AP Photo/Tim Ireland)

Dnes v robote znova dusno jak v Malachovskej výstrihu, večernú ezoteriku spraví znova Premier League. A pollitr-eague.

EVERTON – NEWCASTLE

Toffeess sú v lige tímom s najlepším futbalom na najnižšom mieste v tabuľke zároveň /12/, keď to večer Barkley a Lukaku v Goodison Parku s rozpadávajúcim sa Newcastlom nedajú za tri body, zapýtam Roberta o ďalšiu vratku. 1.7 proti 5.4, s vkladom na domácu modrú by som počkal InPlay aspoň 20 minút, najlepšie za stavu 0:1. Martinezovci bez Kevina Mirallasa a Muhameda Besica, zato s podporou vypredaného kotla, v ktorom v lige nevyhrali od 21. novembra 2015. Medzi kone patrí znova Koné.

WATFORD – CHELSEA

Hiddinkovci neprehrali sedem posledných zápasov v lige, na domáce Hornets majú v tabuľke 5-bodovú stratu a v kolónke „Výhra Chelsea“ číslo 2. Gólový kombajn Watfordu Ighalo - Deeney spravil nateraz 22 gólov, ak mu Courtois zadrie prevod a Ivanovic nedá na obed 16 vajec, trio Hazard, Willian a Costa dorobí na opačnom konci Vicarage Road zbytok. Aspoň by malo, vravel aj Jose.

A dnes je jediný pracovný deň, ktorý nekončí na OK. Pri stávkovaní pozor, aby ste neskončili K.O.

Dovyhratia, amigos

Stewo Biroš

Stewo Biroš

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. 2016. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.

Napíš komentár