Hrali sme tak, ako sme hrali, olympijské finále

20.02.2014 / Denis Bohumil Schvarcz
 (photo: Martin Cejo Bosák)

/ (photo: Martin Cejo Bosák)

..dopadlo to tak, ako to dopadlo. Naozaj to povedal, asistent trénera Vlado Országh po prílete do Bratislavy. Ak ste v minulej otázke tipovali, že Slovensko sa cez Česko nedostane ani omylom, boli ste v hre. A ak máte emailovú adresu robkokazik@____.com, stali ste sa víťazom súťaže o najčiernejšie fúzy o pekné a kvalitné tričko so športovým citátom.

Finálová otázka

Partner súťaže

Poslednou otázkou najskvelejšie obsadeného turnaja hokejistov musí byť tá, kto zo štyroch najlepších sa stane olympíjskym víťazom. Každé zo štyroch mužstiev má dosť argumentov na opodstatnenie tipu.

Švédi sú našliapnutí, ešte nezaváhali. Fíni porazili Rusov, Američania každého, kto sa im postavil do cesty v podstate sfúkli. Okrem Rusov, ten zápas je ale legendárnym svojim vlastným spôsobom. Kanada je Kanada, aj keď sa na jazyk tisne napísať, že vzhľadom ku kvalite súpisky "nič nehrá", keď vyhrajú najbližšie dva zápasy, nikto im nebude môcť nič vyčítať.

Zápasy, ktoré zostávajú dohrať do konca olympijskeho turnaja budú....fantastické. Severské a severoamerické derby znamenajú, že slovania dostali v Rusku pekne na frak. Finále skonfrontuje najlepšie Európske a severoamerické mužstvo.

Ak si trúfate, tipnite si len raz a sledujte cestu svojho favorita k nedeľnému finále. Ak nie, pokojne si tipnite všetkých a budete mať v žrebované presne jeden hlas. Aj tak môžete mať šancu vyhrať posledné tričko od Kompot.sk a keď sa oteplí, machrovať v ňom po vašom meste/obci/dedine/chotári.

 

 

Denis Bohumil Schvarcz

Denis Bohumil Schvarcz

Napíš komentár