Články autora B.J. Texo

Poznáme stratégiu Mercedesu

01.09.2014 / F1 / napísal B.J. Texo. Nepotvrdíme, ani nevyvrátime, že na snímke je respondent z nášho rozhovoru. (photo: SITA/AP Photo/Rui Vieira)

V Mercedese to v posledných týždňoch vrie, to už vie každý návštevník športových stránok, dokonca aj ten, ktorý sa o formulu 1 nezaujíma. V piatok sa konala schôdzka Strieborných šípov a prvý neobjektívny športový portál nemohol chýbať pri tom. Slávny Matovičov diktafón sa nám síce zohnať nepodarilo, ale čo tam po ňom. Aj tak by nám ho niekto hackol a rozhovor by uverejnila konkurencia.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Motochart: Po letnej prestávke

23.08.2014 / F1 / napísal B.J. Texo. Monoposty na trati. Poradie tímov v našom rebríčku. (photo: SITA/AP Photo/Lefteris Pitarakis)

Štvortýždňová prestávka pre fanúšikov, počas ktorej si tímy museli vybrať povinné dvojtýždňové voľno, je na konci. Čaká nás druhá polovica sezóny (dobre, fakticky stred sezóny bol niekedy v tom momente, keď v 34. kole prechádzal Nico Rosberg na Veľkej cene Nemecka zákrutou Spitzkehre) do ktorej mnohé tímy nastupujú s veľkými očakávaniami a zopár z nich si vyskúša aj nových jazdcov. Ako sú na tom si môžete prečítať v neobjektívnom rebríčku TakUrčitee.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Tatarák na dne Stanley Cupu

14.07.2014 / Hokej, Reportáž / napísal B.J. Texo.  (photo: )

V piatok chceli ľudia v Trenčíne spoznať odpovede na dve otázky: či zaprší na Pohode a čo naloží Marián Gáborík do Stanley Cupu? Krátko popoludní bolo všetko okrem oblohy nad Trenčínom jasné. Samozrejme, redakcia prvého neobjektívneho športového portálu mala na mieste svojho vyslaného redaktora.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Vitaj doma, Lord Stanley

14.06.2014 / Hokej / napísal B.J. Texo. Pirohy už boli. Čo naloží do Stanleyho pohára Gáborík? (photo: B.J. Texo)

To, že je Lord Stanley, ako je tiež prezývaný Stanleyov pohár, už neoficiálnym občanom mesta, si všimla už aj NHL. Niet sa čo čudovať, veď od roku 2008 sa v našej najmenšej krajskej metropole objaví už piatykrát. Čakanie naň bolo ale viac ako dlhé.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ
1 2