Články autora Denis Bohumil Schvarcz

Nebulvárny článok o Filipovi Šebovi

02.08.2013 / Futbal / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Filip v reprezentačnom drese. (photo: SITA/AP Photo/Petr David Josek)

Filip Šebo bude mať vo februári 30 rokov. Vyše pol roka nehráva, aktuálne nemá po vyše dvoch rokoch v Slovane klubovú príslušnosť. Naozaj majú všetky ligové tímy od USA po Thajsko (nepíšem náhodne) útočníkov pre nové sezóny vyriešených? A prečo je Filip takým polarizujúcim hráčom? Buď ho milujete, alebo ho nemôžete vystáť. Často ani keď hrá za váš klub.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Ťažké leto Slovanistov

30.07.2013 / / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Miroslav Šatan si to rozmyslel inak, ako po iné roky. (photo: SITA/Jozef Jakubčo)

Pravdivosť tvrdenia o živote ako na hojdačke aktuálne testujú na vlastných miestami potetovaných kožiach fanúšikovia belasých. Len nedávno natrieskané tribúny zimného štadióna Ondreja Nepelu jasali pri jasnom postupe hokejistov do playoff KHL a čiastočne zaplnený ovál futbalového štadióna na Pasienkoch pri s prehľadom získanom slovenskom titule futbalistov. Dole Dunajom odplávalo len pár krátkych mesiacov a nálada v oboch táboroch je na opačnom póle sínusoidy.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Počul si, čo sa stalo...Slovan vyhodil trénera?!

29.07.2013 / / napísal Denis Bohumil Schvarcz.  (photo: SITA/Jozef Jakubčo)

Počul si, čo sa stalo...je súhrn najdôležitejších športových udalostí vikendu. Ak ste počas uplynulých horúcich dní ležali na mestskej, prímestskej alebo primorskej pláži, prípadne ste utiekli pred teplom do Tatier ako ja, nájdete si toho, čo ste zmeškali. Upozorňujem však, že veriť možno len prvej vete, dvom. Zvyšku len na vlastné riziko.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Počul si, čo sa stalo... Sagan mal zelenú bradu!

22.07.2013 / / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Phil Mickelson a Claret Jug, trofej pre víťaza The Open. Oveľa viac by som ho ocenil v priamom prenose, ako na druhý deň na Internete. (photo: SITA/AP Photo/Scott Heppell)

Počul si, čo sa stalo... je súhrn toho najdôležitejšieho, o čo ste prišli, keď ste náhodou cez víkend boli mimo ako ja. Mimo športového diania, samozrejme - bol som na dlllhom víkende v Krkonošiach a ignoroval som ešte aj ČT4 sport. Veriť ale môžete obyčajne len prvej vete, dvom. Ak uveríte aj zvyšku, robíte tak na vlastné riziko.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ