Články autora Denis Bohumil Schvarcz

Euríčko na NFL - Week 17

28.12.2014 / NFL / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Russell Wilson dobehol pre touchdown, arizonský Cardinal nestihol priletieť včas. (photo: SITA/AP Photo/Rick Scuteri)

Ach, jaj. Sedemnáste Euríčko na NFL znamená jediné. Základná časť najlepšej ligy na svete sa dnes v noci skončí. Znova utiekla rýchlejšie, ako nevesta Julia Roberts spred oltára v romantickej komédii. Dnes je posledná šanca položiť na jeden hutný tiket večerné zápasy a skončiť starý rok v zisku. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Slovenský hokej vs Favoriti KHL a MSJ 1:14 (0:6, 0:6, 1:2)

27.12.2014 / Hokej / napísal Denis Bohumil Schvarcz. He shoots, he scores! Ďalší Kanaďan strelil puk do slovenskej brány. (photo: SITA/AP Photo/The Canadian Press, Graham Hughes)

26.12.2014, BRATISLAVA/MONTREAL. Najlepší slovenský hokejový klub hrajúci v KHL a výber najlepších mladých slovenských hokejistov obliekajúcich reprezentačný dres na MSJ v Kanade odohrali na Štefana svoje zápasy proti favoritom súťaží, ktorých sa aktuálne zúčastňujú. Deň, ktorý sa vo svete označuje ako Boxing day priniesol dvojnásobné K.O. pre to najlepšie z nášho hokeja. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Žeby?

15.12.2014 / Hokej / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Peter Sojčík vzal obrancu Popradu a svoj tím na plecia a dvoma gólmi vrátil VSŽ do hry v nedeľnom zápase slovenskej ligy. (photo: SITA/Radoslav Maťaš)

Výraz "žeby" sa podľa Slovníka slovenského jazyka používa vo vetách, v ktorých sa vo forme otázky vyslovuje pochybovanie, neistota, obava. Pred ani nie dvoma týždňami som na tomto mieste usvedčil číslami košických hokejistov z biedy. Vyjadril som dokonca nádej myšlienku, že by dni trénera Tomka na striedačke VSŽ mohli byť spočítané. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Euríčko na NFL - Week 15

14.12.2014 / NFL / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Ako na podnose doniesol loptu do endzóny TY Hilton z Indianapolisu. Až pritom črievičku stratil... (photo: SITA/AP Photo/David Richard)

Už len tri príležitosti poriadne si namastiť účet máme v základnej časti aktuálneho ročníka NFL. Výhodou dnešného kola je, že eventuálna výhra stihne prísť na účet ešte v čase vhodnom pre Ježiška. Áno, ak to dnes výjde, Vianoce budú biele. Chcel som napísať štedré. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Euríčko na NFL - Week 14

07.12.2014 / NFL / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Philadelphia Eagles a jej QB Mark Sanchez dnes v súboji top útoku a top obrany vyzvú obhajcov zo Seattle. (photo: SITA/AP Photo/John F. Rhodes)

Neuveriteľné, ako rýchlo ubieha sezóna NFL.  Štrnáste euríčko, investované do nedele počas ktorej sa hrá gro zápasov znamená, že po tomto zostanú len posledné tri a základná časť sezóny je znova fuč. Kto s kým a proti komu si staviť dnes?

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ