Články autora Denis Bohumil Schvarcz

Je ti súdený Samsung Galaxy S5?

07.05.2014 / / napísal DOXXbet and Denis Bohumil Schvarcz.  (photo: )

Priatelia, kamatári, fanúšikovia TakUrčitee. Po pár mesiacoch naša krajina, dobre známa Hokejová Republika opäť podľahne celonárodnej horúčke. Majstrovstvá sveta v Minsku sú tu. Koľko toho vyhráme? Uvidíme. Nech to na bieloruskom ľade dopadne ako chce, vy môžete vyhrať bez ohľadu na úspechy, či neúspechy výberu trénera Vujtka.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Kto sa naozaj má spojiť pre futbal

01.05.2014 / Futbal / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Protest fanúšikov Trnavy. (photo: SITA/Jozef Jakubčo)

Dnes sa hrá v Myjave finále Slovenského pohára vo futbale. Na západný koniec republiky prídu skupiny fanúšikov z Bratislavy a Košíc, aby povzbudili svojich v boji o trofej, ktorá má väčšie meno ako skutočnú hodnotu. Je možné, že pritom budú znova demonštrovať svoj nesúhlas s novým zákonom zameraným na ich umravnenie.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Košickí majstri: Najsilnejší káder sa musel konečne prejaviť

22.04.2014 / Hokej / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Majstri a slovenský Stanley Cup. (photo: SITA/Jozef Jarošík)

Pred rozhodujúcim finále sa mohlo zdať, že nastal čas, aby sa hokejového titulu dočkala aj Nitra. V sobotu hrala nebojácne a zaslúžene vyhrala, ale v pondelok už nemali Nitrania silu na to, aby zodvihli nad hlavu slovenský Stanley Cup. Nepochopím, prečo sa naša trofej tak výrazne podobá na najslávnejšiu trofej hokejového sveta, ale budiš.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Súťaž o Brazucu: Gianluigi Buffon a traja výhercovia

14.04.2014 / Futbal, Súťaž / napísal Martin Petro and Denis Bohumil Schvarcz.  (photo: Martin Cejo Bosák)

Rozhodli ste. Konkrétne pomerom hlasov 65% : 35% ste za Najlepšieho brankára všetkých turnajov Majstrovstiev sveta určili Gianluigiho Buffona. Majster sveta z Nemecka 2006 si zaslúžil najviac vašej priazne, vyradil každého, kto sa mu trúfalo postavil do cesty a môže si od dnes hovoriť Víťaz súťaže fanúšikov TakUrčitee.sk. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ