Články autora Denis Bohumil Schvarcz

Naj brankár MS: Casillasa ste do semifinále nepustili!

11.04.2014 / Futbal, Súťaž / napísal Denis Bohumil Schvarcz.  (photo: Martin Cejo Bosák)

Ani štyri duely štvrťfinále súťaže, v ktorej čitatelia TakUrčitee vyberajú spomedzi 33 najlepších brankárov finálových turnajov majstrovstiev sveta v najrozšírenejšom športe, sa nezaobišli bez dramatického súboja do poslednej možnej chvíle. Takzvaná "ľavá čast" pavúka obsiahla dve takpovediac predĺženia. Z jedného z nich odišiel s charakteristickým smutným pohľadom Iker Casillas.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Súťaž o Brazucu: Najlepší brankár Majstrovstiev sveta vo futbale

08.04.2014 / Futbal, Súťaž / napísal Denis Bohumil Schvarcz.  (photo: Martin Cejo Bosák)

Už len pár mesiacov, čiže dva nás delia od ďalšieho Mundialu. Majstrovstvá sveta vo futbale sa blížia, veríme, že sa neviete dočkať podobne, ako my v redakcii. Aby sme si čakanie skrátili o týždeň príjemnou aktivitou pripravili sme pre vás tématickú súťaž. Poďme spolu vyhodnotiť Najlepšieho brankára Majstrovstiev sveta vo futbale. Áno, pavúk je späť na TakUrčitee.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

MLB Preview: Stratení Mets a rozlúčková sezóna Dereka Jetera

02.04.2014 / MLB / napísal Denis Bohumil Schvarcz. New York Yankees shortstop Derek Jeter. (photo: SITA/AP Photo/Winslow Townson)

Na začiatok apríla čakajú fanúšikovia bejzbolu každý rok ako na spasenie. Štartuje MLB, najdlhšia liga na svete. Do konca septembra v podstate denne budeme čekovať smartfóny a internety kvôli výsledkom obľúbených tímov. Hrajú 162 zápasov základnej časti, ešte pred nimi je možné napísať, že pre New York Mets bude sezóna podľa všetkého znova stratená.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ