Články autora Denis Bohumil Schvarcz

Marcové tipovacie šialenstvo: Traf pavúka NCAA a vyhraj 50€ od DOXXBet

18.03.2014 / Súťaž / napísal Denis Bohumil Schvarcz.

Priatelia, kamaráti. Najlepší športový turnaj medzi Marsom a Venušou sa začína vo štvrtok. NCAA March Madness je turnaj najlepších basketbalových tímov amerických univerzít. S predkolom 68 (pre naše potreby od štvrtka 64) najlepších škôl sa medzi sebou formou vyraďovacieho pavúka pobije o titul majstra Ameriky. Máme pre vás súťaž.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Tragická sezóna štyroch slávnych značiek NBA

14.03.2014 / Basket / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Sezónu štyroch slávnych klubov NBA vystihuje výraz tváre Jeffa Greena (Celtics, 8). (photo: SITA/AP Photo/Elise Amendola)

V Kanade a Amerike hrá v NBA tridsať tímov. Nie všetky sú si rovné históriou, slávou a popularitou. Štyri z najslávnejších a najpopulárnejších, ktoré aj vás určite napadnú medzi prvými, keď sa povie NBA majú sezónu, ktorú možno za tragickú. Reálne hrozí, že nikto z kvarteta Los Angeles Lakers, New York Knicks, Boston Celtics a Philadelphia 76ers sa nedostane do playoff.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Piati proti piatim:Bilancia prestupov v NHL

07.03.2014 / Hokej / napísal Denis Bohumil Schvarcz and Peter Vretenička.  (photo: )

V stredu bola v NHL na programe uzávierka prestupov. Generálni manažéri sa preto logicky snažili posilniť tak svoje kluby pred play-off. Pozrime sa na päť z nášho pohľadu najzaujímavejších prestupov vo svetle toho, či si viac polepšil hráč, alebo klub, ktorého získal. Ideálny scenár win-win sa nepodarilo vždy naplniť, no v niektorých prípadoch sa rozhodne až v playoff.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Slovan v KHL: Štvorka za sezónu a tri priority pred ďalšou v KHL

06.03.2014 / Hokej / napísal Denis Bohumil Schvarcz and Štefan Cebro. Miroslav Šatan sa klania fanúšikom po poslednom zápase sezóny v základnej časti KHL. (photo: SITA/Jozef Jakubčo)

Blíži sa MDŽ a s ním playoff hokejovej Extraligy, načim je zhodnotiť sezónu bratislavského Slovana v KHL. O tom, že sa skončila predčasne, neslávne a pre oči aj srdcia belasé bolestne, sa píše všade. My sme si s kolegom na tú tému pokecali na Gtalku, prinášame prepis našej debaty. Nielen o sezóne, ktorá bola ale aj o tom, čo by mal Slovan urobiť, aby sa nezopakovala. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Emmanuel Adebayor je najväčší kohút

28.02.2014 / Futbal / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Aj oslavovať sa nechal, najlepší Spur včera večer. (photo: SITA/AP Photo/Matt Dunham)

Keď sa o desiatej večer miestneho času uprostred drnu White Heart Lane objali Emmanuel Adebayor a Hugo Lloris, nič symbolickejšie sa odohrať nemohlo. Futbal je hra rovných s rovnejšími, včera večer v Londýne zariadili prekonanie ťažkej ukrajinskej prekážky najmä títo dvaja kohúti. Najväčším bol ale aj tak Adebayor, hrdina večera.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ