Články autora Denis Bohumil Schvarcz

Finále súťaže o Naj olympionika všetkých zimných čias

08.02.2014 / Súťaž / napísal Denis Bohumil Schvarcz.  (photo: Martin Cejo Bosák)

Dvadsiate storočie porazilo dvadsiate prvé v semifinále súťaže o Naj olympionika všetkých zimných čias. Do finále, v čase keď už v Soči niekoľko hodín plápolá oheň aktuálnych Hier a prví športovci sa potia po rokoch driny, postúpili Ondrej Nepela a Vladimír Dzurilla. Dnes do polnoci môžete rozhodovať o tom, koho z nich označíte za najlepšieho Slováka v histórii ZOH. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Naj zimný olympionik: Nepela vs. Kuzminová, Dzurilla vs. Demitra

07.02.2014 / Súťaž / napísal Denis Bohumil Schvarcz.  (photo: Martin Cejo Bosák)

Tri už žiaľ nežijúce legendy slovenského športu a jedna pôvodom Ruska v našich farbách. Také je zloženie semifinále súťaže fanúšikov na TakUrčitee, ktorá určí Naj olympionika všetkých zimných čias. Krasokorčuliar, biatlonistka a dve hokejové mená, ktoré by mal poznať každý malý chlapec na Slovensku sú zaslúženými semifinalistami

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Šok v prvom kole! Najlepší zimný olympionik nebude Golonka

05.02.2014 / Súťaž / napísal Denis Bohumil Schvarcz. V druhom kole proti sebe stoja títo reprezentanti.  (photo: Martin Cejo Bosák)

Neuveriteľný výsledok hlasovania fanúšikov na TakUrčitee prinieslo hneď úvodné kolo pavúka o Naj olympionika všetkých zimných čias. V hokejovej časti, ktorá zaručuje jedného víkendového finalistu práve z kolektívu hokejových hviezd vypadol možno najväčší favorit. Jozef Golonka. Súboj so Žigmundom Pálffym bol na ostrie žiletky.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ