Články autora Denis Bohumil Schvarcz

Euríčko na NFL, Final Four z ríše snov

19.01.2014 / NFL / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Julian Edelman (New England Patriots, 11) takto vletel do endzóny Denveru v novembrovom zápase základnej časti. (photo: SITA/AP Photo/Elise Amendola)

Lepšie sa divízne kolo playoff NFL skončiť nemohlo. Do finále konferencií postúpili štyri najlepšie tímy, dvojice finále AFC a NFC sú najlepšie, aké si v aktuálnej sezóne mohol ktokoľvek predstaviť. No dobre, možno okrem fanúšikov 28 tímov, pre ktoré sa ročník už skončil. Denver - New England a Seattle - San Francisco sú zápasy, o ktorých sa bude hovoriť ešte dlho bez ohľadu na to, ako dnes v noci skončia.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Euríčko na NFL playoff, po americky

11.01.2014 / NFL / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Peyton Manning nemá najlepšie skóre v playoff, proti Chargers to znova nebude ľahké. (photo: SITA/(AP Photo/Ed Andrieski)

Druhým kolom pokračuje playoff NFL. Štyri najlepšie tímy základnej časti si jeden víkend oddýchli a dnes a zajtra privítajú víťazov duelov, ktoré sa hrali takto pred týždňom. Načim položiť pravidelné euríčko do opatery priľahlej stávkovej kancelárie v nádeji bohatého zhodnotenia. Zápasov málo, rozhodol som sa dnes ísť na tipovanie takpovediac po americky.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ