Články autora Denis Bohumil Schvarcz

Euríčko na NFL, Week 8

27.10.2013 / NFL / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Atlanta Falcons a quarterback Matt Ryan dnes musia v Arizone vyhrať, inak moje euríčko znova vyjde navnivoč. (photo: SITA/AP Photo/John Bazemore)

Favoriti proti outsiderom, taká nedeľa nás čaká v NFL. Dva detaily navyše: časový posun mení čas prvého výkopu na 18., resp. 21. hodinu večernú a ďalší ostrý zápas uvidí Londýn. No, ostrý. Viac-menej to bude zápas tréningový. Hrajú totiž Jacksonville Jaguars, jedno z najhorších mužstiev posledného desaťročia (zatiaľ). Navyše proti 49-ers. Bude debakel pod BigBenom. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Ďalšia žilinská klobáska

23.10.2013 / / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Žlto-zelení proti belasým je dobrý futbal bez ohľadu na súťaž, v ktorej sa odohráva. (photo: SITA/Milo Fabian)

Slovenský pohár vo futbale, Slovnaft Cup je súťaž na vyplnenie času v strede týždňa ako vyšitá. Krutý žreb štvrťfinále rozhodol, že v tejto fáze vypadne jeden z najúspešnejších klubov slovenskej súčasnosti. Žilina privítala na svojej tráve Slovan Bratislava. O tom, že vypadne Žilina, bolo rozhodnuté po desiatich minútach. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Euríčko na NFL, Week 7

20.10.2013 / NFL / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Geno Smith, rookie QB NY Jets. Má dnes proti sebe najväčšieho rivala, New England Patriots. Go Geno, Go! (photo: SITA/AP Photo/Wade Payne)

Čakanie na skvelý tipovací týždeň NFL ma už znervózňuje. Stále sa motám okolo 50% úspešnosti, celosezónne skóre niekde na 60-tich percentách. Myslel som si, že som lepší. Raz to musí prísť, lebo inak začnete odo mňa pýtať peniaze späť. Bodaj by som si už dnes zaslúžil vašu dôveru v najbližšej stávkovej podateľni. Ako dopadne - aspoň podľa mňa - NFL v aktuálnu nedeľu?

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Slovenská hokejová extraliga musí zomrieť

18.10.2013 / Hokej / napísal Denis Bohumil Schvarcz. Radim Ostrčil postrčil Laca Nagya do Lacovej bránky. Marek chytal za Žilinu v Košiciach. (photo: SITA/Ivan Fleischer)

Tá správa zaujala len preto, že je katastrofická. Slovenská hokejová Tipsport extraliga môže zaniknúť. Prezident HC Košice naznačil pre Hospodárske noviny, že klub poškuľuje po nadnárodnej súťaži. Piešťany majú zajačie úmysly dávnejšie, len nedávno sa po rokoch snaženia prepracovali do najvyššieho levelu a už ohŕňajú nosy. Ak odídu, zvyšok sa rozpadne. Bodaj by. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ