Články autora Denis Bohumil Schvarcz

Aj zápas, na ktorý zabudneme, treba vyhrať

15.10.2013 / Futbal / napísal Vlado Kurek, Denis Bohumil Schvarcz, Richard Hanzlik and Martin Cejo Bosák.  (photo: )

Mohol to byť odrazový mostík do Brazílie, ale je to nakoniec iba rozlúčkové defilé. Sen o Brazílii sa rozplynul dávnejšie, mali by sme však snívať podstatnejší sen. O tom ako sa naše mužstvo začne budovať a hrať trvalo kvalitne. Pretože európska úroveň je niekde inde a dôležitejšie ako zahrať raz za osem zápasov je nájsť cestu k postupnému zlepšovaniu.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Steffi Grafovú vyzýva vo finále Martina Navrátilová

12.10.2013 / Tenis / napísal Denis Bohumil Schvarcz and Martin Cejo Bosák.  (photo: )

Zostáva posledný zápas. Bolo ich 32, najlepších tenistiek, aké si kedy strčili loptičku pod sukničku a vytiahli ju pri potrebe druhého podania. Od Steffi Grafovej po Mary Pierceovú, od utorka si to rozdávali v súbojoch, ktoré rozhodovali vaše fanúšikovské hlasy. Primadony, sirény aj Serena, tridsať z nich ste vyradili pred finále. Doňho posunuli najväčšie legendy. Steffi Grafovú a Martinu Navrátilovú. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Najlepšia tenistka všetkých čias bude jedna z týchto štyroch

11.10.2013 / Tenis / napísal Denis Bohumil Schvarcz and Martin Cejo Bosák.  (photo: )

Už len štyri ste nechali v hre. Najlepšou tenistkou všetkých čias sa stane jedna dáma z kvarteta Steffi Grafová, Serena Williamsová, Kim Clijstersová a Martina Navrátilová. O tom, ktoré dve z nich sa virtuálne pobijú o jediný titul, ktorý im ešte na polici chýba, rozhodnete vy, svojim hlasmi, práve dnes. Máte čas do 22:00, hlasujte z počítača, mobilu, toalety, hlavne to nenechajte na iných. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Štvrťfinále so šlágrom Grafová - Hingisová

10.10.2013 / Tenis / napísal Denis Bohumil Schvarcz and Martin Cejo Bosák.  (photo: )

Osemfinále nášho turnaja, v ktorom sme postavili na pavúka tridsaťdva najlepších hráčiek tenisovej histórie (a dokonca sa ani všetky nerozjačali) prinieslo niekoľko prekvapení a zopár výsledkov, ktoré sú bežné aj v dnešnom WTA tenise. Zaujímavo sa poskladali duely do štvrťfinále, vašou úlohou je poslať do semifinále štyri najlepšie.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ