Články autora Denis Bohumil Schvarcz

Osemfinále Majstrovstiev sveta všetkých čias v tenise žien

09.10.2013 / Tenis / napísal David Pavlik, Denis Bohumil Schvarcz and Martin Cejo Bosák.  (photo: )

Šestnásť duelov 1.kola Majstrovstiev sveta všetkých čias v tenise žien, v ktorom hlasy čitateľov TakUrčitee určia najlepšiu, aká kedy držala tenisovú raketu v ruke, je za nami. Pavúk pokročil do ďalšej fázy, 16 tenistiek zabojuje dnes o svoje miesto vo štvrťfinále. Práve Vaše hlasy rozhodnú o tom, ktoré zástupkyne nežnejšieho pohlavia zostanú v hre o ďalší titul do už aj tak bohatej zbierky. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

TakUrčitee Open: Majstrovstvá sveta všetkých čias v tenise žien

08.10.2013 / Tenis / napísal David Pavlik, Denis Bohumil Schvarcz and Martin Cejo Bosák.  (photo: )

Zoradiť si tenistky podľa vizuálnej príťažlivosti je súkromné gusto každého fanúšika. My sme sa predsa len zamerali na tenisové umenie ženského pokolenia. Dávame vám šancu zoradiť najlepšie z najlepších na turnaji, na ktorý sa ani Masters v Istanbule nechytí. Ktorá je podľa vás najlepšia tenistka všetkých čias?

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Tak Určitee

01.10.2013 / / napísal Denis Bohumil Schvarcz.  (photo: )

Takurcitee.sk, Bohumilov športový web

Prvý neobjektívny športový portál TakUrčitee.sk odštartoval 1. apríla 2013. Cieľom webu je prinášať denne autorské texty, ktoré prinesú fanúšikom iný pohľad na šport. Taký, s ktorým sa budú môcť identifikovať, nesúhlasiť s ním a polemizovať. Viac informácií o nás...

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Euríčko na NFL, Week 4

29.09.2013 / NFL / napísal Denis Bohumil Schvarcz. NFL stavia občas veci na hlavu. Pózujú Matthew Stafford a Julius Peppers, v minuloročnom zápase Lions a Bears. Odveta je dnes večer. (photo: SITA/AP Photo/Rick Osentoski)

Minulá nedeľa bola hracím dňom, keď bolo treba byť pri tipovaní NFL odvážny. Čiže sa pýtal presný opak toho, čo som predviedol ja. Pol na pol nie je bilancia, na ktorú by som bol hrdý - treba uhádnuť všetko, alebo nič. Viem lepšie. Frčku do nosa rozchodím verím už dnešnými tipmi. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ