Články autora Martin Petro

Športová Týždňovka - Potlesk pre Slovan

23.02.2015 / Športovka / napísal Martin Petro. Mikko Koskinen ušiel pred strelcami Slovana na striedačku. Nepomohlo.  (photo: SITA/Ján Slovák)

Po 144 hodinách je tu opäť pondelok. Niekedy mám pocit, akoby sme boli uväznení v akejsi sedemdňovej slučke, ktorá sa do zblbnutia opakuje. Je to hypnotický cyklus, ktorý sa snaží odpútať pozornosť od toho, že naše fyzické telo zatiaľ leží niekde v hybernačnej banke a funguje ako batéria pre mašinériu robotov ovládajúcich planétu. Dobre som pochopil ten Matrix? Kedy bude štvorka? Jáj, toto ešte nie sú ramblingy. Sorry.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Športová týždňovka - premiéra

09.02.2015 / Športovka / napísal Martin Petro. Boubacar Barry hrdina finále Afrického pohára, rozhoduje o výhre Pobrežia slonoviny. (photo: SITA/AP Photo/Themba Hadebe)

Týždeň je nie je vhodný iba na zabúdanie, dovolenky a menštruáciu. Je to aj ideálna doba na to, aby sa z neho dal urobiť nejaký súhrn. Keďže dobrých súhrnov nie je nikdy dosť, my elitári z Takurčitee sme sa rozhodli, že vám budeme obtýždeň vždy jeden taký prinášať. Či sa budeme dopĺňať, či striedať, to uvidíme. A ako nám to pôjde a či vôbec, to uvidíte.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Dominika, pozor na tú karmu

08.01.2015 / Tenis / napísal Martin Petro. Keď útočí karma, ani obojručný bekhend nemusí stačiť. (photo: SITA/AP Photo/Koji Sasahara)

Naša najlepšia tenistka ostatných čias, Dominika Cibulková, má okolo seba široký tím ľudí. Majú nespornú a nemalú zásluhu na tom, že sa dostala tam, kde práve je - na jedenástu priečku rankingu. Po zrelej úvahe a hĺbkovej analýze som dospel k záveru, že v tomto tíme avšak chýba jedna kľúčová osoba. Karmológ. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ