Články autora Martin Petro

Elefantastické!

07.04.2014 / Tenis / napísal Martin Petro. Slovenskoooo! Vyhrali sme s Rakúšanmi, no a čo ďalej? (photo: SITA/Ján Slovák)

Elefantastické! Naši tenisti zabojovali a cez nebezpečné Rakúsko postupujeme do baráže o svetovú skupinu. O skvelý výsledok 4-1 sa postarala celá naša nominovaná štvorica, a to takmer rovnakým dielom.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

V Davis Cupe ide znovu o veľa

03.04.2014 / Tenis / napísal Martin Petro. Cez víkend bude znova zaostrené na Miloša Mečířa. Ako počas každého daviscupového víkendu. (photo: SITA/Gabriel Kuchta)

Najteplejší slovenský marec všetkých čias máme za chrbtom, tvrdilo rádio, ktoré nikdy neklame. Pekne bude aj v apríli a nielen preto, že sme si za kráľa krajiny zvolili filantropa. Kvitnúť budú tulipány a všeličo iné, napríklad aj naše šance na návrat do svetovej skupiny Davisovho pohára.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Moyesova spoveď v oblakoch

27.03.2014 / Futbal / napísal Martin Petro. David Moyes, tréner červených diablov z Old Traffordu. (photo: SITA/AP Photo/Jon Super)

Keby sme neboli virtuálna redakcia, možno by sme nemuseli písať fiktívne rozhovory. Ale keď narazíte na letisku v Manchestri na trénera lokálneho mančaftu, diktafón vytiahnuť jednoducho musíte, aj keby ste mali premazať pásku s nahratým volebným odporúčaním Nasti K., po ktorom by ju teraz jedna časť Slovenska najradšej uškrtela. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

10 Naj podľa TakUrčitee: Dvojzápasy Ligy majstrov

12.03.2014 / Futbal / napísal Martin Petro. Thomas Gravesen a ani celý Real neskosil Thierryho Henryho a Arsenal onehdá v 2006-tom roku v Lige majstrov. (photo: SITA/AP Photo/Bernat Armangue)

V marci má meniny Albín, Bohumil, prípadne Ibalgin, ktorý hltáme proti jarnej únave ako lentilky. Nedostatok síl po ťažkej zime môže pôsobiť fatálne, dajte si aj vy pozor na pranostiku, podľa ktorej sa v marci poberajú starci. Okrem toho v tomto čase roka radi čítame knihy a stúpame po snežienkach. No ale najmä, marec má každoročne na svedomí tie najlepšie zápasy Ligy Majstrov.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Reprezentačný dres náš najcennejší

07.03.2014 / Tenis / napísal Martin Petro. Dominika repre šatičky odložila na čas hlbšie do skrine. (photo: SITA/Ján Slovák)

Domča si najlepšia sa rozhodla nereprezentovať Slovensko v barážovom stretnutí v Kanade, kde si budeme zachraňovať náš prvoligový zadok po zbabranom súboji s Nemeckom. Namiesto toho sa prihlásila na turnaj WTA 250 v Koala Lumpur, pretože cíti, že tento rok má konečne šancu preniknúť do top 10. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Mancini vs. Mourinho v Carihrade a schalka kávy pre Real

26.02.2014 / Futbal / napísal Laco Bordély and Martin Petro. Že aká slovná hračka na drese hráča s číslom 19? (photo: SITA/AP Photo/Andres Kudacki)

Turecká futbalová luminozita sa naplno prejavila už včera, keď grécky Olympiakos dokonale sterilizoval plonkový United. Podobnej dezilúzií sa bude chcieť za každú cenu vyhnúť iný ostrovný zástupca, ktorý dostal prostredníctvom svojich kolegov cenné inštrukcie, ako nepripustiť v krajine dvoch kontinentov a jedného polmesiaca podobný happening.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Soči 2014 Power ranking: Posledný výkrik

20.02.2014 / Hokej / napísal Martin Petro. Fíni zmačkali Rusov presne tak neľútostne, ako na fotke demonštrujú s Radulovom.  (photo: SITA/AP Photo/Julio Cortez)

Dve tretiny zo všetkých mužstiev už poznajú svoje vysvedčenia. Naši sa odčekovali z hotela aj so svojím triednym učiteľom. Prepadli sme zo všetkých predmetov. Zemeguľa sa avšak točí aj naďalej, čakajú nás ešte posledné štyri zápasy, z ktorých vzíde jeden zemiakový a traja ovešaní. Je čas naposledy rekapitulovať.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ