Články autora Martin Petro

Laco Bordély je späť!

18.02.2014 / Futbal / napísal Laco Bordély, Martin Petro and Martin Capovčák.  (photo: )

Futbalové trávniky ani nestihli umrieť pod návalmi sňähu a ľadu a prvosienky už kedy-tedy vykúkajú, najčastejšie na Facebooku. Liga majstrov, tá prestížna vitrína klubového zápolenia európskych gigantov, prerušuje olympíjsky týždeň prvými zápasmi prvého dvojkola vyraďovacej schémy. Načim si zapredikovať.  

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Soči 2014 Power Ranking: Pred playoff

17.02.2014 / Hokej / napísal Martin Petro. Ak si myslíte, že na vrchole rebríčka sú Švédi, potom nás ešte stále dosť nepoznáte. (photo: SITA/AP Photo/Matt Slocum)

Trojzápasové sústredenie majú mužstvá v Soči za sebou. Tabuľka je vylúskaná, odteraz sa už žiadny zápas nebude hrať len tak pre srandu králikom. Zlato ešte môže získať každý, kto od teraz neprehrá ani jedno hokejové stretnutie. Naopak, ktokoľvek sa čo i len raz potkne, skončil. Neplatí to samozrejme o semifinalistoch, tí si po zakopnutí ešte môžu zahrať o medenú.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Soči 2014 Power Ranking: Nulté vydanie

11.02.2014 / Hokej / napísal Martin Petro. Ešte im je všetkým do smiechu.... (photo: SITA/AP Photo/The Canadian Press, Adrian Wyld)

Hokejistom dovolenka pri Čiernom mori končí. Páni vyberajú hokejky z toaletnej misy, lepia suché zipsy na korčuliach a šnurujú výstroj. Najsledovanejšia olympijská disciplína štartuje naostro. Je to ideálny čas pre nultý Power Ranking, rebríček, ktorý vám prezradí aj to, čo ste nikdy neplánovali vedieť.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ