Články autora Martin Petro

Tippy na mužské štvrťfinále Klokan Open

20.01.2014 / Tenis / napísal Martin Petro. Roger Federer  bude zatínať päsť vo štvrťfinále proti Škótovi, čo naposledy vyhral Wimbledon. (photo: SITA/AP Photo/Aaron Favila)

Mužský turnaj sa dostal do fázy, v ktorej – akoby povedal klasik – si už súpera nevyberáš. Ostala posledná osmička, štvrťfinále, v ktorom už do seba narážajú hráči z útrob samotnej top 10. Štyri zápasy by už mali podľa všetkého ponúknuť maximálny tenisový zážitok. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Tippy radí, v druhom kole všetko na Kližana

15.01.2014 / Hokej / napísal Martin Petro. Grigor Dimitrov je hráč budúcnosti. (photo: SITA/AP Photo/Tertius Pickard)

Druhý tohtoročný utorok nás zastihol v priemernej forme. Na našom lístku vytiahnutom z vrecka Tippy, tipovacej kengury sme trafili 3 tipy, zatiaľ čo dva razy bol náš odhad plonkový. Naša štatistika síce ostáva pozitívna - rovnako ako energia, ktorú každý nepárny týždeň posiela Silvia Šuvadová do parlamentu - no my vieme byť v našich predikciách ešte presnejší. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Tenis v roku 2014

10.01.2014 / Tenis / napísal Martin Petro. Juan Martin del Potro takto trénoval na novú sezónu. Poctivo. (photo: SITA/AP Photo/Daniel Munoz)

Tenisová sezóna 2014 začala hneď ako sa roztopil posledný sneh. Na niektorých miestach nestihol napadnúť ani ten prvý. Napríklad v Katare, alebo na Slovensku. Tenisti nie sú rozmaznané primadony, nepotrebujú oddychovať štvrť roka, aby sa prichystali na nový ročník.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Očakávania slovenského fanúšika

02.01.2014 / Futbal, Hokej, Cyklo / napísal Martin Petro. Od Petra Sagana očakávame všetci v roku 2014 veľké veci. Teda všetci, okrem ministra financií a jeho štátneho rozpočtu. (photo: SITA/AP Photo/Christophe Ena)

Športovo bohatý rok 2014 vyvoláva množstvo očakávaní, a to na globálnej aj regionálnej úrovni. My pod Karpatmi máme naše vlastné problémy, o ktoré zvyšok sveta ani nezakopne. Je to tak odjakživa a je to logické. Buďme logickí aj my a rozdeľme si teda túto tému na dve podobné polovičky. Dnes sa venujme tomu, čo od roku 2014 môže očakávať slovenský fanúšik. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ