Články autora Martin Petro

MS 2014: Skupiny, šance na postup a hviezdy.

11.12.2013 / Futbal / napísal Martin Petro. Budú sa na MS tešiť domáci Fred s Neymarom? (photo: SITAAP Photo/Victor R. Caivano)

Kobyla vrhla. Žriebä MS2014 uzrelo svetlo a je na svete. Osudie sa zachovalo ako sám život. Bolo milosrdné k jedným, kruté k druhým. Roztáčať ho pomáhali slávne mená. Za šarmantných asistentov sa prezliekli legendy z krajín doterajších majstrov sveta. Pravý Ronaldo bohužiaľ opäť nemal čas. V tom čase mu akurát došiel fullhouse na big blind a v banku boli Nadalove zlaté hodinky na pokrovom turnaji.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Vysnívaný Mundial

06.12.2013 / Futbal / napísal Martin Petro. Cafu a Messi skúmajú loptu pre budúcoročný Mundial. (photo: SITA/AP Photo/Victor R. Caivano)

Dnes sa bude konať jeden dlhoočakávaný žreb. Nie, nebude to Mázikovej bločková lotéria. Losujú sa základné skupiny MS 2014, mundialu, ktorý sa odohrá pod rozpaženým Ježišom už o pol roka.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

10 Naj podľa TakUrčitee: Päť najpreceňovanejších

20.11.2013 / Futbal / napísal Martin Petro. Muž, ktorý nikdy nestál v ofsajde a aj preto ho všetci fanúšikovia tak milovali. (photo: SITA/AP Photo/Ivan Sekretar)

Pri prvej polovici aktuálneho rebríčku iskrili vášne. Ale áno, dalo sa to očakávať. Borci, ktorých sme si vzali na paškál sú populárni hráči populárnych klubov. Ak by sme hľadali prototyp najcitlivejšieho človeka, futbalový fanúšik by bol určite niekde úplne v popredí. Aj preto sme upozornili hneď v úvode: vyzbrojte sa nadhľadom. Sme predsa Neobjektívny portál. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ