Články autora Martin Petro

Smutný francúzsky príbeh

01.10.2013 / Tenis / napísal Martin Petro. Julien Benneteau. (photo: SITA/AP Photo/Lai Seng Sin)

V sobotu tu bol silný príbeh, v ktorom James Blake prekonal všetky zákerné potknutia od života. Vyvážime to príbehom z kategórie smutných, no keďže v ňom nepôjde o zdravie alebo život - no len o bohapustú športovú smolu podanú ako obvykle tak trochu veselo - je ideálny k poobednému veterníku. Dajte si veselo do druhej nohy.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Silný príbeh Jamesa Blakea

28.09.2013 / Tenis / napísal Martin Petro. James Blake. (photo: SITA/AP Photo/Andrew Brownbill)

Na záver prvého kalendárneho roka existencie nášho webu dovoľte pripomenúť niektoré z článkov, ktoré medzi čitateľmi od apríla zarezonovali. Označíme ich veľavravným logom, pribúdať budú denne. Šport nie len o góloch, bodoch a sekundách, ale často aj o príbehoch. Niekoľko silných tenisových opísal Martin Petro. Napríklad aj ten Jamesa Blakea.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Mokré sny pred US Open

24.08.2013 / / napísal Martin Petro. Všetci tenisti snívajú po nociach o polohe, akú zaujal na záver turnaja v Cincinnati Rafael Nadal. (photo: SITA/AP Photo/Al Behrman)

Od pondelka je tu posledný grandsalám sezóny. Hrať sa bude vo Veľkom Ohryzku; v časti New Yorku, ktorá sa volá Flushing Meadows, alebo ak chcete po slovensky, Splachovacie Lúky. Povrch bude outdoor hard. Proletári Betonári všetkých zemí sa spoja, aby predviedli prvotriedne divadlo. Ó áno, budú pri tom aj naši tenisti.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ