Články autora Mišo Hudák

Čistá liga

28.02.2015 / Hokej / napísal Mišo Hudák. Michal Handzuš a Jozef Stumpel, dve z najzvučnejších mien aktuálne hrajúci v Extralige. (photo: SITA/Martin Havran)

Dve slovenské družstvá sa predstavia v budúcom ročníku hokejovej ligy majstrov. Začína sa jedno z najvyrovnanejších playoff slovenskej najvyššej súťaže v posledných sezónach.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Detroit Red Win(g)s Index

14.02.2015 / Hokej / napísal Mišo Hudák. Zima bola plná červených výhier. (photo: SITA/AP Photo/David Zalubowski)

Power rankingami sú športové a hokejové médiá preplnené, pripravili sme preto iný, samozrejme subjektívny index, ktorý bude mapovať najlepšie a najhoršie naplnenie očakávaní a potenciálu družstiev NHL. Výkony Red Wings sú základnou mernou jednotkou. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Detroit Re(incarnate)d Wings Index

05.12.2014 / Hokej / napísal Mišo Hudák. Jurčo, gól! (photo: SITA/AP Photo/Paul Sancya)

Power rankingami sú športové a hokejové médiá preplnené, pripravili sme preto iný, samozrejme subjektívny index, ktorý bude mapovať najlepšie a najhoršie naplnenie očakávaní a potenciálu družstiev NHL. Výkony Red Wings sú základnou mernou jednotkou. Tímy odohrali v novej sezóne už tridsať percent z rozpisu základnej časti 2014/15.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Red Wings vs Canadiens 1:4

18.11.2014 / Hokej / napísal Mišo Hudák. Zetterbergerovci cez Montreal nepreskákali (photo: SITA/AP Photo/Paul Sancya)

Môžete si o Detroite myslieť a vedieť čokoľvek, ale autá v tomto meste zastavujú ľuďom na prechodoch bez výnimky! Možno by sa na križovatkách predsa len mohlo dostať nejakého špeciálneho zaobchádzania ľuďom oblečeným v dresoch s malým H uprostred veľkého C.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12