Články autora Mišo Hudák

Kto naloží Argentíne?

25.06.2014 / Futbal / napísal Mišo Hudák. Sledovanie skupiny F na výstižnom obrázku. (photo: SITA/AP Photo/Bruno Magalhaes)

Ľudia po celom svete sa tešia z ofenzívneho fodbalového turnaja plného veľa gólov. Samozrejme, štyri krajiny na pokraji humanitárnej aj športovej katastrofy, združené v skupine F, strelili v štyroch vzájomných zápasoch spoločne menej gólov ako Nemecko, Francúzsko či Holandsko po dvoch kolách.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

California Uber Alles

20.06.2014 / Hokej / napísal Mišo Hudák. Stanley Cup ukazujú aj po Kalifornii. Nie tak často, ako v Trenčíne, ale predsa. (photo: SITA/AP Photo/Jae C. Hong)

Ešte včera tu bola vzmáhajúca sa dynastia z Chicaga, dnes je to už kráľovský dvor z Kalifornie. Štát, ktorý by aj po osamostatnení patril medzi desať najbohatších svetových ekonomík, vygeneroval troch víťazov Stanley Cupu za posledných osem rokov. California Über Alles.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Bicyklové EXPO

05.06.2014 / Cyklo / napísal Mišo Hudák. Bicykle a všeličo okukáte na Bike & Tour Expo (photo: SITA/AP Photo/Julie Jacobson)

Piateho, šiesteho a siedmeho júna bude v Košiciach ŠKODA BIKE & TOUR (http://www.bikeandtour.sk), veľtrh bicyklovania, ktorého poslaním je dostať ľudí späť do sedla, ukázať im, že cestovať sa dá aj inak ako autom, dovolenka na dvoch kolesách môže byť skvelá zábava pre celú rodinu a podporiť iniciatívy smerujúce k skvalitňovaniu cyklistickej infraštruktúry v meste i mimo neho.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Papierové predpoklady: Najkrajšie cyklovrchy

04.06.2014 / Cyklo / napísal Mišo Hudák. Hore kopec, dolu kopec. (photo: SITA/AP Photo/Fabio Ferrari)

Pre všetkých, ktorí emigrovali, alebo nad tým intenzívne uvažujú každý deň, ale aj pre tých, ktorí sa vedome rozhodli zostať a emigrovať

do útrob svojej duše, existuje drobné potešenie, ktoré núka táto krajina. Topografia, reliéf a morfológia západného, stredného a najmä východného Slovenska ponúkajú nesmierne bohatú ponuku vrchov, kopcov, hôľ, dolín, náhorných planín a originálneho, neopozeraného, dobre utajovaného prírodného dedičstva.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12