Články autora Mišo Hudák

Detroit R(estor)ed Wings

08.04.2014 / Hokej / napísal Mišo Hudák. Datsyuk je späť! (photo: SITA/AP Photo/Duane Burleson)

Pavel Datsyuk a.k.a. Magic Man a.k.a. Pasha je späť. Po zranení kolena, ktoré ho obralo o celý marcový program zápasov, nastúpil proti Buffalu Sabres, v dvoch odohraných zápasoch strelil gól a odkorčuľoval priemerne 17:43 minút. Red Wings s Datsyukom v zostave sú tažšie zdolateľným tímom.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Detroit R(efresh)ed Wings

31.03.2014 / Hokej / napísal Mišo Hudák. Gusto Nyquist ťahá Detroit. (photo: SITA/AP Photo/Frank Franklin II)

Frontálny útok detí v červených dresoch neustáva. V posledných siedmych zápasoch len dvakrát nebodovali, získali deväť bodov a vo Východnej konferencii si vytvorili drobný náskok pred súpermi bojujúcimi o postup do playoff, z miest vyhradených pre divokú kartu

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Detroit R(uin)ed Wings

20.03.2014 / Hokej / napísal Mišo Hudák. Mladý Gusto Nyquist sa lídrom Red Wings stáva za pochodu. (photo: SITA/AP Photo/Paul Sancya)

Najúspešnejší tím posledných dvoch dekád NHL a zároveň držiteľ ligového rekordu dvadsiatich dvoch za sebou idúcich postupov do záverečných bojov o Stanely Cup hrá svoje vlastné playoff túto sezónu už od konca olympiády. Opakuje sa situácia spred roka, keď Red Wings preskočili Columbus Blue Jackets až v posledných štyroch zápasoch základnej časti.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Papierové predpoklady: J.R.

05.03.2014 / Hokej / napísal Mišo Hudák. Pohľad žraloka. (photo: SITA/AP Photo/Tony Avelar)

Niet väčšieho potešenia, než si prečítať pamäti jedného z najväčších tlčhubov v histórii zámorskej hokejovej ligy. Už počas hráčskej kariéry sa blysol mnohými brilantnými vtipmi a širokým slovníkom, profesionálny rast v pozícii hokejového analytika mu dovoľuje rozvíjať rozprávačské umenie do dalších úrovní. Počas NHL zápasov pod holým nebom, ktorých táto sezóna priniesla plnú náruč, bol Jeremy Roenick príjemným osviežením každého prenosu.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12