Články autora Richard Hanzlik

Trpký koniec Ikerovej legendy

16.07.2015 / Futbal / napísal Richard Hanzlik. Plač, slzy a nárek na Ikerovej rozlúčkovej tlačovke (photo: SITA/AP Photo/Oscar del Pozo)

Legenda skončila v klube, v ktorom prežila celú futbalovú kariéru a prevažnú časť života. Skončila len tak, uprostred leta a fanúšikom Realu Madrid zostala v ústach opäť iba trpká pachuť. Rovnaká, ako pri odchode ešte väčšej ikony klubu - Raúla Gonzalesa, resp. pri nedávnom vyhadzove Carla Ancelottiho. Je toho dosť na klub, ktorý o sebe s hrdosťou hovorí, že je kráľovský. Ale to o sebe hovorí aj jeden plesňový syr, takže to asi bude OK.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Slovenské europercentá, po druhé

15.07.2015 / Futbal / napísal Richard Hanzlik. Šance na postup mužstva okolo tohto muža sme vypočítali na 80%. (photo: SITA/Ján Slovák)

Mesiac s mesiacom sa stretol odkedy sme naposledy tipovali šance našich futbalových nepárnokopytníkov v pohárovej Európe. Za ten čas už tri kluby stihli postúpiť a ten štvrtý si k tým trom hľadá cestu. Bohužiaľ nie postupovú, ale zostupovú do rovnakej súťaže. Mesiac je dosť času na to, aby sa dala prekonať perióda, pípla nám tá najkrajšia smska a spoznali sme nové prekážky na ceste za víťazstvom v Európskej lige. Prečo si rovno nedať tie najvyššie ciele?

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ