Články autora Richard Hanzlik

Vianočné Tréneroviny: TOP 10 zápasov domácej ligy futbalovej

25.12.2014 / Futbal / napísal Richard Hanzlik. Matej Jelič, Milan Škriniar a žltozelení šošoni sa v rebríčku najzaujímavejších zápasov Fortunaligy umiestnili hneď niekoľkokrát.  (photo: SITA/Martin Havran)

Každá minca má dve strany a každá liga musí mať svoje TOP alebo takzvané hajlajty sezóny. Ale nie vždy to musí byť TOP v zmysle Karell Gott, lebo ak by som mal dať dokopy rebríček 10 najlepších zápasov Fortuna ligy, hejtov by bolo viac ako pri vizuáloch Pohody a Ficovom rozhovore s Maďaričom dokopy. Preto TOP chápme ako zápas pre niečo zaujímavý.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Pondelkové tréneroviny - Vidíme sa na jar

01.12.2014 / Futbal / napísal Richard Hanzlik. Skóruje Matej Jelić, kráľ fortunaligových strelcov. (photo: SITA/Milo Fabian)

Neexistuje asi ľahšia vec, ako byť futbalovým trénerom v pondelok. "Po zápase si pozrieme video a rozanalyzujeme si, kde sa stali chyby a prečo sme prehrali", odznieva na tlačových konferenciách z úst koučov. Niečo podobné bude aj obsahom tejto rubriky. Pozrieme sa na príbeh uplynulého kola, určíme TOP & FLOP a tiež trénera kola. Ak sa vám to nebude páčiť alebo budete mať lepší subjektívny názor, diskusia ho znesie. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ