Články autora Richard Hanzlik

Gašparovič do Soči?

16.01.2014 / Hokej / napísal Richard Hanzlik. Tréner reprezentácie udeľuje taktické pokyny na predzápasovom mítingu. (photo: SITA/SITA/Jozef Jakubčo)

Celé Slovensko, vrátane Európskeho parlamentu rieši v týchto dňoch a týždňoch kauzu Šatan. Pôjde, nepôjde, čo bude ak nepôjde a neuspejeme, čo bude ak pôjde a neuspejeme ? A bude vlastne chcieť íst? Pustí ho manželka? Aj toto sú otázky, ktoré ľudia riešia pri vykonávaní tej najzákladnejšej potreby.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Tréneroviny Extra: TOP 10 corgoňových príbehov.

21.12.2013 / Futbal / napísal Richard Hanzlik. Ján Novák z Košíc a Roman Častulin z Myjavy predviedli nádhernú etudu v jednom zo zápasov Corgoňligy. (photo: SITA/Ivan Fleischer)

Liga nám skončila, hráči už dovolenkujú, futbal hrajú iba na hracích konzolách a fanúšikovia hrajú tiež. Asi aj dobre, povedal by si človek, ktorého futbal nezaujíma a vo svojom rebríčku hodnôt má iné veci ako tento šport. Pre nás ostatných je tu Corgoňliga, aj keď je, aká je. V každom kole sa stalo niečo, čo sme neobjektívne označili ako Story kola. Tie najzaujímavejšie príbehy, ktoré napísal sám futbalový život si prečítajte tu a teraz.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Pondelkové tréneroviny: Liga? Ešte?

25.11.2013 / Futbal / napísal Richard Hanzlik. Sú majstri. Jesenní. Šk Slovanisti. (photo: SITA/Jozef Jakubčo)

Tentokrát zmením perex. V úzadí druhého kola župných volieb, hattricku Ronalda v baráži o MS, protestov v Bratislave, liverpoolskeho derby alebo Rezešovej 6-ročného domáceho väzenia, sa ticho chúli predposledné kolo jesennej časti našej ligy. Ak ste si ho nevšimli, patríte do mainstreamu. V nasledujúcich riadkoch sa dočítate všetko podstatné a nepodstatné

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Pondelkové tréneroviny: Začalo to na dne

03.11.2013 / Futbal / napísal Richard Hanzlik. Zápasom kola bolo záhorácke derby Senica - Myjava. (photo: SITA/Martin Medňanský)

Neexistuje asi ľahšia vec, ako byť futbalovým trénerom v pondelok. "Po zápase si pozrieme video a rozanalyzujeme si, kde sa stali chyby a prečo sme prehrali", odznieva na tlačových konferenciách z úst koučov. Niečo podobné je obsahom tejto rubriky. Pozrieme sa na príbeh uplynulého kola, určíme TOP & FLOP a tiež trénera kola.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Pondelkové tréneroviny: Bojkot?!

28.10.2013 / Futbal / napísal Richard Hanzlik. Priznávame, fotografiu sme zaradili najmä kvôli pózam, ktoré predviedli Matej Siva zo Spartak Myjava a najmä Nicolas Ezequiel zo Slovan Bratislava. (photo: SITA/Martin Medňanský)

Neexistuje asi ľahšia vec, ako byť futbalovým trénerom v pondelok. "Po zápase si pozrieme video a rozanalyzujeme si, kde sa stali chyby a prečo sme prehrali", odznieva na tlačových konferenciách z úst koučov. Niečo podobné je aj obsahom tejto rubriky. Pozrieme sa na príbeh uplynulého kola, určíme TOP & FLOP a tiež trénera kola.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ