Články autora Sergej Danilov

Tučný tridsiatnik sa ide hýbať I.

06.02.2015 / Reportáž / napísal Sergej Danilov. Je to výzva. (photo: Autor)

Nie, toto nie je motivačný text. Som bežný "dodžubaný" človek 21. storočia. Robota dokola, stres, nadváha (vážim 110kg, odkedy som prestal fajčiť tak to nabehlo a neklesá), kolísajúci tlak, cholesterol, vysoké hodnoty tukov, večer pivko alebo pohár vínka. A napriek tomu nič, žiadna zmena. Zajtra začnem, hovorím si po ďalšej porcii svokriných vianočných koláčikov a pokrčený ako petfľaša ležiac na gauči.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Fanúšik zo Slovenska si vykopal zájazd na MS vo futbale v brazílskom Riu

17.12.2013 / PR Správa / napísal Sergej Danilov.  (photo: Continental)

Koncern Continental AG vyvinul pre podporu sponzoringu MS vo futbale FIFA 2014 jedinečnú hru ContiRioKick, v rámci ktorej môže každý súťažiť o VIP zájazd na futbalové majstrovstvá sveta FIFA 2014 v brazílskom Rio de Janeiro, vrátane ubytovania, leteniek a vstupeniek na štadión . V hre je tiež oficiálna lopta majstrovstiev adidas Brazuca alebo prémiové pneumatiky Continental.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Byť proti rasizmu je dôležité

15.05.2013 / Reportáž / napísal Sergej Danilov. Lasky, Ali and friends. (photo: Sergej Danilov)

Človek si povie, že byť proti niečomu je negativistické. Ale byť napr. proti rasizmu je dôležité. Rasizmus je totiž hanba, nízky a podlý spôsob sebaprezentácie prítomný aj na našich športoviskách. Je správne organizovať aktivity, ktoré sa voči tomuto javu vymedzujú a odsúdia ho.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ