Články autora Števo Kolibár

Liga lajstrov: Jednotky, nuly a iné čísla

19.02.2015 / Futbal / napísal Števo Kolibár. Edinson Cavani v čudnej polohe, Branislav Ivanovic v ešte čudnejšej počas stretu dvoch strelcov utorkového šlágra Ligy majstrov. (photo: SITA/AP Photo/Christophe Ena)

Je utorok večer, krátko pred 20:45. Otvárate prvú plechovku plzne z novej edície, zatiaľ čo v telke odznieva melódia Georga Fridericha Händela s názvom Zadok the Priest (vo voľnom preklade Zadok kňaza), s mohutným záverom podkutým slovami od Tonyho Brittena – “The Chaaampioooooons!”. Liga lajstrov je späť!

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Liga lajstrov: Čo majú spoločné Neymar, Stoch a Kucka?

06.11.2014 / Futbal / napísal Števo Kolibár. Tento chlapík momentálne striela góly za londýnsky Arsenal kedy sa mu zachce (photo: SITA/AP Photo/Tim Ireland)

Utorok so stredou sa opäť raz zbili, a tak prinášame ďalšiu epizódu dátového sitcomu z prostredia futbalovej smotánky.

Na začiatok vtip. Príde Cristiano Ronaldo po zápase do sauny, kde skrze výpary nevidno nič. Sadne si uprostred, aby mu bolo vidno aspoň časť nechutne dokonalého six packu pre prípad, že k nemu vstúpi niekto ďalší, vypne hruď a hecuje sa: „Boh futbalu ma zoslal na zem, aby som bol najlepší.“ V tom sa odkiaľ si z kúta ozve šťúply chlapík s osuškou veľkosti XS kde-tu prešívanou slovom „Leo“ a odvetí: „Nepamätám si, že by som niekoho niekam posielal.“

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Košice majú aj inú ako len krátku pamäť

05.10.2014 / Atletika / napísal Števo Kolibár. Aj dnes dostane najrýchlejší bežec v košických uliciach olivový veniec a doživotnú slávu v meste. (photo: SITA/Marián Angelovič)

Ľudia, často adolescentného veku, sa húfne predierajú pomedzi výklady. Je to však dav zrovnateľný iba ak, tak s predštedrovečerným nákupným ošiaľom, čo mi v prvú októbrovú sobotu jakživ nedáva zmysel. Vzápätí som zočil o niečo presnejší dôvod toľkej vravy – registračné stanovisko najstaršieho maratónskehu behu v Európe.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10