Články autora Stewo Biroš

EPL: Milióny za jeden zápas

21.02.2015 / Futbal / napísal Stewo Biroš. Sergio bude hrať aj dnes. A možno sa aj čudovať. (photo: SITA/AP Photo/Jon Supe)

Mamutie televízne spoločnosti SkySport a BT Sport si konečne podelili vysielacie balíčky na prenosy anglickej Premier League v ďalšej sezóne, a už keď sme podobné peniaze v živote nevideli a tutovo ani neuvidíme, tak si o nich aspoň prečítajme. 

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Ako zarobiť na Schalke

18.02.2015 / Futbal / napísal Stewo Biroš. Roberto di Matteo, tréner Schalke, so svojimi pred večerným zápasom proti Realu. (photo: SITA/AP Photo/Martin Meissner)

Popolcová streda je dnes lačná jak Ronaldo po troch zápasoch bez streleného gólu, vo Veltins Arena tak vypisujú bookmakeri kurz na Portugalcovu trefu pri chudobných 1.73, v porovnaní s tou Huntelaarovou pri 4.5 určite.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

EPL: Arsenal - Aston Villa

01.02.2015 / Futbal / napísal Stewo Biroš. Gabriel Agbonlahor sa dnes pokúsi pokoriť Gunnerov. (photo: SITA/AP Photo/SIMON DAWSON)

V r.2033 už nebude kľudový režim alfou i omegou liečby natiahnutého svalu, dovtedy však budeme všetci podobne zranení liečiť bôľky zásadne ležiakom a inertným kvasom. Presne tak, ako podľa všetkých indícií dnes v Londýne Alexis Sanchez. SKODA. He is simply clever..

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ