Články autora Stewo Biroš

EPL: Liverpool FC pripomína Beatles v Tokiu

08.11.2014 / Futbal / napísal Stewo Biroš. Alberto Moreno si fotografiu v polohe, ktorú zachytil aparát v Madride, doma v rámčeku asi nevystaví. (photo: SITA/AP Photo/Paul White)

Za 688 minút dokážu poniektorí odbehnúť tri maratóny, zhliadnuť päť Shakespearových hier, doletieť do Singapuru, alebo vypiť tisíc šálok čaju. Za ten istý čas dokázal kedysi hráč za 50 miliónov libier nestreliť v Premier League ani gól a brankár súčasnej Bundesligy naopak ani jeden nedostať. Osem sekúnd, že kto je kto ...

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Newcastle!

30.10.2014 / Futbal / napísal Stewo Biroš. Pruhovaní práve skórovali. Rolando Aarons šokoval Manchesterské City. (photo: SITA/AP Photo/Jon Super)

Tím, ktorý sa nedávno plazil po dne tabuľky Premier League, a stále je v nej relatívne hlboko, tím ktorého hlavu trénera pýtajú domáci fans na klát už i rok a viac, v poslednej dobe priam urgentne, tím, ktorý nevyhral žiadnu trofej hladných 45 rokov, tím ktorého jedenástka v 4.kole Capital One Cupu na Etihad Stadium koštovala dohromady i dokopy i spolu 20milónov libier. Desaťkrát menej, ako domáca ekipa pána Pellegriniho. Obyčajný Newcastle.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ