Články autora Stewo Biroš

EPL: Na Bentekeho!

27.10.2014 / Futbal / napísal Stewo Biroš. Benteke. Christian Benteke. (photo: SITA/AP Photo/PA, Nick Potts)

Pondelková dohrávka na hrude posledného tímu Premier League je po víkendových hodoch El Clasica a Super Sunday jak smutné poldecko na Prednej Hore po dvojdňovom žúre, ktorý futbalový alkoholik by už ale odmietol. Nazdravie, kamaraci.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Liga majstrov: Mario Balotelli, Mr. Disaster

21.10.2014 / Futbal / napísal Stewo Biroš. Mr. Disaster. (photo: SITA/AP Photo/Keystone, Peter Klaunzer)

V meste na Mersey sú časy SaS definitívne preč, Reds pripomínali hlavne v prvom polčase spomínaného ligového duelu skupinu potulných muzikantov, z ktorých každý hrá svoje a každý zle. S výnimkou Sterlinga a na čele s predraženým Balotellim. Mr.Disaster. V Lige majstrov majú gerrardovci na konte jednu výhru a jednu prehru.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

EPL: Berahino vs Manchester United

20.10.2014 / Futbal / napísal Stewo Biroš. Saido Berahino (vľavo), najväčšia dnešná hviezda WBA. (photo: SITA/AP Photo/Nick Potts, PA Wire)

18.október 2008, vysmiata sobota, v Divadle Snov kopú pruhovaní z West Bromwich Albion, na lavičke ešte s našim Marekom Čechom. Na tráve kraľujú 23-ročný Rooney i sedmičkový Cristiano eR a ty v 8.rade na 127.sedačke severnej tribúny znova raz dýchaš to, čo sa vo futbale dá iba na ostrovoch Williama Dobyvateľa.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ