Články autora Stewo Biroš

Malta nemá na viac, ako na betón

04.09.2014 / Futbal / napísal Stewo Biroš. Zadumaný Ján Kozák (v popredí). Statický člen múru (v pozadí). Počas tréningu pred prípravným zápasom SR - Malta. (photo: SITA/Jozef Jakubčo)

Kozákova krátka odysea v trénerskom kresle Slovenska zanecháva pod Tatrou celkom slušnú futbalovú stopu, k trom prípravným zápasom v tomto roku /víťazstvo 3:1 v Izraeli, 2:0 doma s Čiernou Horou a prehra v Rusku 0:1/ má dnes pribudnúť víťazný skalp chlapcov zo 400-tisícového ostrova v Stredozemí.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

EPL: Super Sunday na White Hart Lane

31.08.2014 / Futbal / napísal Stewo Biroš. Adebayor vs Balotelli, ktorý kohút bude silnejšie kikiríkať? (photo: SITA/AP Photo/Sang Tan)

Mario Balotelli je kabinetný liverpoolsky kiks a i keby dal ex-milanista v Premier League 15 gólov v ďalších 9-ich kolách, je iba otázkou času kedy sa v jeho džungli zobudí Gerrardom, Rodgersom i všetkými svätými krotené zvieratko. A s tým číslom môže ísť tiež skôr na hokej.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

EPL: Veľký pes malého zbije, kedy chce

23.08.2014 / Futbal / napísal Stewo Biroš. Diego Costa komunikuje. (photo: SITA/AP Photo)

Minimálne tri veci sú po úvodnom kole futbalovej špičky za La Manche jasné. V príprave vybudované sebavedomie Devils spadlo podľa Van Gaala ako dedkovi v predkolení kalcium, proti Svätcom skórujú iba svätci - St.Erling, St.Urridge, a jediné miesto, kde nájdete syr zadarmo je predsa len v tej spomínanej pasci na myši …

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ