Články autora Stewo Biroš

EPL: Liverpool - ManCity

13.04.2014 / Futbal / napísal Stewo Biroš. Takto sa Martin Škrtel tešil z gólu do siete City v roku 2012. Bude aj dnes? (photo: SITA/AP Photo/Clint Hughes)

Výkop o 7 minút neskôr, a to nielen dnes na Anfield Road, ale vo všetkých piatich najvrchnejších futbalových ligách v Anglicku môže vzbudzovať otázky, odpoveďou je skutočnosť, že 15.apríla 2014 uplynie 25 rokov od tragédie na Hillsborough Stadium v Sheffielde.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

EPL: O frajeroch

12.04.2014 / Hokej / napísal Stewo Biroš. Lukaku nemôžete zastaviť. Môžete len dúfať, že Lukaku spomalíte. (photo: SITA/AP Photo/Jon Super)

Niečo vyše sto kilometrov juhozápadne od Londýna nájdete jeden z hlavných prístavov Spojeného kráľovstva s údajne najväčšími výletnými loďami na svete. Na sútoku riek Test a Itchen leží oblasť obývaná už od doby kamennej, dnes mesto v Anglicku známe ako „Soton“, oficiálne Southampton. Vitajte v 34.kole Premier League, priatelia.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

LM: Obrovský kurz na United

01.04.2014 / Futbal / napísal Stewo Biroš. Kuchár Guardiola premýšľa nad dôležitým večerným menu, ktoré sa bude servírovať na Old Trafford. (photo: SITA/AP Photo/Jon Super)

Povedzte mi, kedy bol naposledy na výhru Manchestru United v domácom prostredí Divadla snov kurz 6.1 a udelím vám cenu Marcela Merčiaka. Nuž, do Manchestru prichádza v súčasnosti jednoznačne najlepšie mužstvo planéty, vitajte na Old Trafford, priatelia...

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ