Články autora Stewo Biroš

820 miliónov libier pokope a v živom mäse

27.10.2013 / Futbal / napísal Stewo Biroš. Sergio Aguero, možná hlavná postava šlágra EPL. (photo: SITA/AP Photo/Sang Tan)

Scientológia verí, že človek je nesmrteľná bytosť, jeho schopnosti sú neobmedzené, len o tom nevie, a jeho skúsenosti siahajú ďaleko za jeden praobyčajný život. Ak tomu rozumiete a veríte asi ako ja, a viete si zároveň trávenie nedeľného popoludnia, stvoreného na kratochvíľu a relax predstaviť aj inak, ako katakombickým vŕtaním sa v sektárskych mimózach, pozývam vás do krajiny ruže, duba, 3 levov, a kríža svätého Juraja...Rovno na Stamford Bridge.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Na Old Trafford premiéra belgického klenotu v Lige Majstrov

23.10.2013 / Futbal / napísal Stewo Biroš. Moyes a Van Persie. Čo vyhútajú na Španielov? (photo: SITA/AP Photo/Jon Super)

Svoje telá ruinujú pre potešenie iných iba prostitútky a futbalisti, ak u vás teda a náhodou dominuje skôr pudová tendencia akokoľvek penetrovať trudné osudy dekadentných dám, skúste južnú výpadovku z Detvy, my ostatní otočme ale tipérske kanóny na Manchester. Hlási sa starý Trafford, boys... Bordély je furt na dovolenke a v stĺpci vpravo.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Súboj ľahkých váh a ťažkých kopov

22.10.2013 / Futbal / napísal Stewo Biroš. Klopp-Klopp. Držíme prsty, ak si dnes podáte na Borussiu. (photo: SITA/AP Photo/Matt Dunham)

Je tu konečne a znova Liga majstrov, liga, ktorá v tomto štádiu svojej súťaže viac ako naplno nasýti odvekovečný futbalový hlad jeho /p/oddaného ľudu. Futbal, toť totiž vážna choroba, a akýkoľvek pokus liečiť ju, ju jednoznačne, iba a len zhorší… Bordély si zobral neplatené voľno, tipy poslal v smske.

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Nedeľná romantika v Birminghame

20.10.2013 / Futbal / napísal Stewo Biroš. Andros Townsend, miláčik fanúšikov Tottenhamu a Anglicka. (photo: SITA/AP Photo/Bogdan Maran)

Za sedem dní stvoril Boh tento svet, a keďže videl, že mu stále ešte čosi chýba, na ôsmy stvoril aj futbal. Zlomky jeho kúzla ponúka v dnešnú nedeľu i romantický stánok vo Villa Parku na Trinity Road, spešme tak znova raz do Birminghamu, amigos...

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Tri sobotňajšie bábätká v EPL

19.10.2013 / Futbal / napísal Stewo Biroš. Oliver Giroud z Arsenalu Londýn napadnutý Miguelom Angelom Britosom z Neapolu v Lige majstrov. Na pomenovanie pohľadu Mesuta Ozila sme takmer vypísali súťaž o tričko. (photo: SITA/AP Photo/Matt Dunham)

Góly sú vraj ako bábätká, všetky sú pekné. Anglická futbalová top divízia je po reprezentačnej pauze a dvojtýždňovej ťarchavosti pripravená zrodiť novú kôpku magickej nádhery, synak, dcéra, spomaľ krok, schlaď piva mok, opri si bok, vsaď groša tok  ...

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ

Finále skupiny H vo Wembley

15.10.2013 / Futbal / napísal Stewo Biroš. Bude Daniel Sturridge oslavovať aj dnes? Ak áno a ak Anglicko porazí Poľsko, bukuje si letenky do Ria.  (photo: SITA/AP Photo/Sang Tan)

Chrám dizajnovaný tak, aby sa v období medzi májom a júnom, a 15-tou a 17-tou hodinou jeho pažiť kúpala v slnku, bo sa tu hrá FA Cup i zápasy majstrovstiev sveta. 90-tisícový chrám svetového futbalu, a 105-tisícový, ak pripočítate i miesta na státie. Druhý najväčší v celej Európe. Borough of Brent. Londýn. Jeho výsosť Wembley, bratia a sestry. Že znova raz vitajme…

+ CELÝ ČLÁNOK alebo KOMENTUJ